شناسه خبر: 43989
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۱ تير، ساعت 14:53
بیت المقدس 7 شلمچه 23/3/1367

مختصری از وصیت نامه :
سپاس خداوند حی وزنده که انسانها را آفرید و به ما نعمت زندگی پدر ومادر و دیگر نعمتها را ارزانی دادو ما را به راه صراط مستقیم هدایت کرد،آری همانا خداوند رب العالمین است و محمد (ص) پیامبر بحق او و ائمه اطهاراز مولاعلی (ع)تا حضرت صاحب الزمان رسیده،امامان من هستند و نعمت ولایت فقیه یعنی حضرت امام را به ما ارزانی داده است.انسانها دنیا محل گذر است و شما می توانید در این جهان سپاس خدای را بگوئید و برای دنیای دیگر آماده شوید،چراکه می بینید اشخاصی هستند که 70 سال ثروت اندوزی و به مال دنیا می پردازدو دست آخر هم باید بگذارند وبروندوای بر این افراد که یک لحظه هم به یاد خداوند علیم نبودند،چگونه جواب خانواده های شهداء واسراءرا میخواهند بدهند و اینها کسانی هستند که تا پایان دنیای دیگر خالدین فیها ابدا هستند،خوشابه حال کسانیکه رفتند و هم به مرادو دل خود که (ان الله اشتری من المومنین انفسهم و اموالهم بان لهم الجنه )هستند رسیدند.
خدایا،تو میدانی که ما برای اجرای فرامین تو و برای بپاداشتن اسلام عزیز تو و به پا داشتن "لااله الاالله و محمدا رسول ا...و علی ولی ا..."به این سرزمین آمدیم و اگر برای رضای تو نبود ما هم مانند بسیاری از مردم به دور از نعمتهای آخرتو در شهرها برای بدست آوردن چند روزی ماندن در این دنیای فریب وحیله زندگی میکردیم،خدایاتو میدانی که با ما عاشق تو هستیم و میخواهیم هر جور که میدانی با ما به مصلحت رفتارنمائی و اما بعد من شکر پدرومادر را به جای نیاوردم و امیدوارم که همانا آنان ما را حلال بکنند و انشاءا...که در دنیای دیگر تلافی میکنم اگر مورد رحمت ایزدمتعال واقع شویم و انشاءا... که مانند امام حسین (ع)و یارانش بتوانید شکر خدای را انجام دهید.
مادر من جانم فدای تو بادو انشاءا...که مانند حضرت زهرا(س)زندگی کنی،مادرم من جداً به شما مدیون هستم تو بدان که من همیشه به فکر زحمتهای تو هستم.
اما پدر عزیزم،شما را دعا میکنم و انشاءا... که شما مارا حلال کنید،و اگر خطائی و سرزنشی از ما دیدید حلالم کنید.
اما به برادرانم هم سلام میرسانم و امیدوارم که مثل همیشه که در میدان بودند باردیگر هم محافظ اسلام و مسلمین باشند.و خواهرانم خیلی به گردن من حق داشتندو انشاءا... که از دست ما راضی و خشنود باشند.

 

آپارات سراسری - استان ها
اظهار نظرات | 0
captcha