• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور
  • اِلأَربِعا ١٨ محرم ١٤٤١
  • Wednesday, September 18, 2019
کلیدواژه: 43936
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۱ تير، ساعت 09:39
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۵/۲۹
در هفته تامین اجتماعی مدیر درمان تامین اجتماعی منطقه کاشان در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت حوزه درمان تامین اجتماعی به 347 هزار بیمه شده در منطقه کاشان ارائه خدمت می نماید ، افزایش بیش از 2 برابری ارائه خدمات به بیمه شدگان نسبت به سال گذشته ، هزینه ای بالغ بر 202 میلیارد تومان برای درمان مستقیم و غیر مستقیم بیمه شدگان و بالغ بر 9 میلیارد تومان برای بیماران خاص و صعب العلاج از دیگر محور های گفتگو بود . دکتر علیرضا افشار عدم ساخت بیمارستان تامین اجتماعی در کاشان را به دلیل در اختیار نداشتن زمین مناسب اعلام کرد و به بدهی 140 میلیارد تومانی کارخانه ریسندگی و بافندگی کاشان به سازمان تامین اجتماعی اشاره نمود .

به نقل از روابط عمومی بیمارستان تامین اجتماعی کاشان ( شبیه خوانی ) ، مدیر درمان تامین اجتماعی منطقه کاشان در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه عملکرد سازمان تامین اجتماعی در حوزه درمان را تشریح کرد . دکتر افشار به ارتقاء سطح کیفی خدمات ارائه شده به شهروندان در شهرهای کاشان ، آران و بیدگل و نطنز اشاره نمود . افزایش تعداد پزشکان عمومی و متخصص ، ارتقاء کیفی و کمی تجهیزات بیمارستانی ، ارائه خدمت به 347 هزار بیمه شده در منطقه را نسبت به سال گذشته بیش از 2 برابر افزایش داده است .

دکتر علیرضا افشار گفت 68 درصد مردم منظقه تحت پوشش بیمه خدمات درمانی هستند و در سال 95 بالغ بر 202 میلیار تومان برای درمان مستقیم و غیر مستقیم بیمه شدگان و همچنین مبلغ 9 میلیارد و 200 میلیون تومان برای بیماران خاص و صعب العلاج هزینه شده است .

وی در خصوص عدم احداث تنها بیمارستان تامین اجتماعی در کاشان با وجود تصویب اعتبارات مربوطه ، عوامل متعدد از جمله عدم اختصاص زمین مناسب را عنوان نمود .

دکتر افشار به مطالبات سازمان تامین اجتماعی اشاره نمود و گفت کارخانه ریسندگی و بافندگی کاشان 140 میلیارد تومان به سازمان تامین اجتماعی بدهی دارد .

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha