شناسه خبر: 43831
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۱ تير، ساعت 10:04

مختصری از زندگی نامه :
شهید سعید بالازاده در تاریخ 1329 در تبریز دیده به جهان گشود تحصیلات خود را تا مقطع دیپلم در آن شهرستان ادامه داده سپس به استخدام تامین اجتماعی درآمده به محض آغاز جنگ به جبهه رفته و در سال 1359 در آبادان به شهادت رسید.

وصیتنامه شهید سعید بالازاده :
خدمت مادر فداکار و برادران و خواهران گرامی
«من المومنین رجال صدقوا ما عامد و الله علیه فمفهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا»
سلام عرض می کنم امیدوارم در زندگی کوتاه مدتتان همواره در مسیر حق موفق و پیشگام بوده باشید .مادر فداکارم میدانم که کمبود من از جمع خانواده در روحیه شما و برادر نازنینم مسعود تزلزل بیشتری حاصل خواهد کرد لکن از شما می خواهم که با یاد حق دلهای خود را آرامش بخشید . انالله و انا الیه راجعون
من از بی تفاوتی و بی اعتنایی انسانها به درد ها و آلام همدیگر دلی پر خون داشتم من از اعمال انسانهایی که تنها به خود فکر می کنند و انحصاری و متعلق به خود بودند زجرها کشیدم و باز از دست انسانهایی که برای حفظ شخصیت کاذب به آسانی به حق پشت پا می زنند و به هر پستی و رذالت تن می دادند دردها کشیدم و تیشه ها خوردم زمانی که حق را شناختم شب و روز از این بی سر و سامانیها زجرها و درد ها کشیدم و اما «الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا»بر ظلم ها و ستم هائ نفرین کردم و زندگی و هستی خود را در برابر حق بازیچه قرار دادم چرا که معتقد به این بودم که زندگی جز به حق نمی ارزد " قل متاع الدنیا قلیل و الاخره خیر لمن التقی "
مادر فداکارم تو با صبوری و تحمل محرومیت ها مسیر مرا برای نیل به حق هموار کردی و اما مطمئن باش که در دنیای دیگر شهیدی به زیارت تو خواهد آمد که شهادتش حاصل رنج ها و محرومیت های توست.
مادر با ایمان و فداکارم از شما تقاضا دارم از ادامه تحصیل جگرم مسعود ممانعت ننمایی و در سوگ من مجلس سرور به پا داری به همه برادران و خواهران گرامیم وصیت می کنم به خلق های محروم فکر کنند و به درد ها و غم های انسانها بی اعتنا نباشند حقیقت را هرگز قربانی مصلحت نکنند و با مستکبرین همچون سنگ خارا و بر مستضعفین رئوف و باگذشت باشند. پیوندتان با زندگی خیلی ساده باشد تا بتوانید در برابر حق قربانی و ایثار کنید به همه نداشتنی ها در برابر داشتنی خدا رضا دهید و هیج عاملی را سر راه حق و انجام تکلیف بر رسالتتان قرار ندهید و برای انجام رسالتتان همواره مثل آب زلال در هجرت و تحرک باشید و از راکد بودن در برکه مسیر زندگی بیزار باشید که سکون جز رذالت ارمغان نخواهد داشت. از مادرم می خواهم به با یاد خدا آرام بگیرد که راه من به رضای خدا بود و قلب من به رضای خدا و در قلب توده های محروم و رنج کشیده می تپد و لکن در برابر دردهای بی امان قلبم تنها درمان را فرق جور و ستم کوفتم و چه کنم که جز ایثار چیزی نداشتم.
به ملت شریف ایران وصیت می کنم که دست از دامان امام امت خمینی کبیر برندارند و باتمام نیرو و امکانات و حتی با چنگ و دندان از دستاوردهای انقلاب حمایت و پشتیبانی کند چرا  که دیار ایران زمین سرزمین الله اکبر و امام است، نائب مهدی موعود و این حکومت زمینه ساز حکومت مهدی است. این انقلاب سنگر و پایگاه محرومان جهان است و مستضعفین چشم امید به این انقلاب دارند و این انقلاب و این حکومت باید تا گرفتن انتقام خون حسینیان از یزیدیان ادامه پیدابکند چرا که ما هنوز انتقام شهدای کربلا را نستانده ایم.
"و ما لکم لاتقاتلون فی سبیل الله و المستضعفین من الرجال و النسا و والدان
 

آپارات سراسری - استان ها
اظهار نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/5948 sec