• ۱۳۹۸ دوشنبه ۱ مهر
  • اِلأِثنين ٢٣ محرم ١٤٤١
  • Monday, September 23, 2019
کلیدواژه: 43138
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۴ تير، ساعت 14:51
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۷/۵

 به نام خدا

ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی بیمارستان سلمان فارسی خوش آمد می گویم. این بیمارستان سالهاست که در زمینه استقرار سیستم های بهبود کیفیت و تکریم مراجعه کنندگان در استان بوشهر پیش قدم بوده است. و هم اکنون نیز با تلاش همکاران زحمتکش و تعهد مثال زدنی ایشان گام‌های پیشرفت و تعالی را با توکل بر خداوند با عزمی راسخ و همتی بلند بر می دارد .
در شرایطی که قرار است در چشم انداز 3 ساله، بیمارستان سلمان فارسی پیشتاز در جلب رضایت مشتریان داخلی و خارجی با تکیه بر ارتقاء کیفیت ارائه خدمات باشد، اطمینان دارم کلیه واحد ها پرچم دار رشد و ترقی خواهند بود و تلاش خواهند نمود دین خود را به مردم شهر و استان به ویژه بیمه شدگان محترم، ادا نماید.
ما حمایت افرادی را می خواهیم که بخواهند به شهر و کشورشان خدمت کنند.ما کارمندانی می خواهیم که علاوه بر داشتن دانش و تخصص، مرد عمل باشند،عاشق رشد و تغییر باشند.ما به افرادی با انگیزه،عمل گرا،سخت کوش،مایل به کار عالی و گروهی،اعتماد متقابل،روابط محترمانه و تعهد به بالاترین استانداردها نیاز داریم.افرادی که خالصانه می خواهند سلامت دیگران را ببینند. برای تحقق این هدف سعی داریم محیطی سرشار از احترام ،تشویق و کارگروهی ایجاد کنیم،محیطی که تعهد و عملکرد عالی را پاداش می دهد و تلاشش در راستای ارائه خدمت به مردم و کارکنان است.
تمام همکارانی که می خواهند در کنار ما باشند شایسته خود را با این ارزشها هماهنگ کنند. دست شما را می فشاریم و پیشنهادات شما را در راستای بهبود در کلیه زمینه ها به دیده منت میگذاریم. امید است در سایه لطف خدا ، این مرکز با بهره مندی از امکانات و پتانسیل های موجود و تلاش برای توسعه امکانات و ظرفیت ها ی تشخیصی و درمانی با همکاری و همراهی تک تک همکاران عزیز، مسئولان و مدیران خدمتگذار ستادی و استانی ، زمینه را برای تحقق بیمارستانی پیشتاز در تحول و توسعه ارائه خدمت فراهم نماید.

 

                                                                               
                                                           سرپرست بیمارستان سلمان فارسی بوشهر

 

 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 1
ناشناس
1396/5/15 - 12:43
فکری به حال سیستم نوبت دهی درمانگاه بیمارستان بکنید یا گوشی مشغول است . اگر هم زنگ بخوره کسی گوشی برنمیداره .
rateup 0
ratedown 0
captcha