شناسه خبر: 41529
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ چهارشنبه ۳ خرداد، ساعت 11:23
پیام تبریک سازمان تامین اجتماعی به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر

سوم خرداد، یادآور دلاورمردی و ایثار شهیدان، استقامت و پایداری ملت ایران، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خودگذشتگی رزمندگان ارتش اسلام و اوج خداباوری و خلوص امام شهیدان خمینی کبیر (ره) است که فرمود: “خرمشهر را خدا آزاد کرد”
سوم خرداد یک حماسه ملی است. حماسه حضور مردم در جشن پس از پیروزی، از اینرو پاسداشت فتح خرمشهر در گرو پاسداشت حضور مردمی در همه صحنه‌ها است.
عملیات پیروزمند بیت‌المقدس و آزادی خرمشهر در سوم خرداد ماه سال ۱۳۶۱، وضعیت نوینی در صحنه سیاسی- نظامی جنگ تحمیلی ۸ ساله و تحولات آینده خاورمیانه رقم زد.
بازخوانی و ترسیم روزآمد این رخداد سرنوشت‌ساز (فتح خرمشهر)، برای نسل‌های امروز انقلاب و آینده سازان واقعی این سرزمین، حماسه آفرینی‌ها و رشادت‌های فرزندان قرآن و ولایت را برای همیشه جاودانه قرار خواهد داد.
با گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان اسلام و ایثارگران عزیز در حماسه سوم خرداد، به آحاد مردم تبریک و تهنیت می گوییم و سلام و درود می فرستیم به روح بلند بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و تمامی شهدایی که در این راه خون خود را فدا نمودند تا آسیبی به میهن اسلامی نرسد.

به همین مناسبت بسیج سازمان تامین اجتماعی از همکاران و مراجعین در طبقه همکف ساختمان مرکزی اقدام به تبرک و پذیرائی این روز خجسته نمود.

آپارات سراسری - استان ها
اظهار نظرات | 0
captcha