زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۱۶ ارديبهشت ساعت 12:43    تعداد بازدید: 170    کد مطلب: 40262

خدمت به جامعه کارگری مایه افتخار سازمان تامین اجتماعی است


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان؛ دکترابراهیم پور حکیمی مدیر درمان تامین اجتماعی استان در آیین گرامیداشت هفته کار و کارگر که در بیمارستان سلمان فارسی برگزار شد گفت :سازمان تامین اجتماعی خدمت به جامعه کارگری را نه تنها وظیفه ذاتی خود می داند بلکه آن را هدفی ارزشمند و افتخاری بزرگ در راستای ایجاد جامعه ای پویا و فعال برمی شمرد.
دکتر پور حکیمی با اشاره به اهمیت کار و تلاش در احادیث اسلامی گفت :در احادیث اسلامی به این نکته اشاره شده است که کارگری مجاهدت در راه خداست و پر واضح است جوامعی موفق بوده اند که فرهنگ کار و تلاش در آن از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است .
مدیر درمان تامین اجتماعی افزود:باید اذعان کرد دسترسی به اهداف عالی با خط مشی های جذاب و ایده های خوب بدون انجام تلاش و کوشش میسر نخواهد شد و اینجاست که تفاوت جوامع موفق و ناموفق به خوبی مشخص میشود .
در ادامه این مراسم دکتر فرداد ریاست بیمارستان سلمان فارسی تلاش مجموعه کارگری بیمارستان را ستود و گفت : کارگران این مرکز درمانی سهم به سزا و غیر قابل انکاری در موفقیت های کسب شده این مجموعه در طی سالیان گذشته داشته اند و شایسته تقدیر می باشند .
در پایان این مراسم از کارگران نمونه با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تقدیر بعمل آمد .

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه