زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۳ ارديبهشت ساعت 08:07 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۲/۳ ساعت 08:07    تعداد بازدید: 462    کد مطلب: 39374

مدیر کل تامین اجتماعی فارس :
کارفرمایان از مهلت باقیمانده طرح بخشودگی جرایم بیمه ای استفاده کنند
مدیر کل تامین اجتماعی فارس با اشاره به پایان مهلت طرح بخشودگی جرایم بیمه ای گفت : کارفرمایان خوش حساب تا ششم اردیبهشت ماه وقت دارند تا از مزایای این طرح بهره ببرند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عبدالکریم نباتی افزود: در مرحله اول این طرح که از خرداد تا شهریور سال گذشته اجرا شد10هزار و 256درخواست از سوی کارفرمایان استان فارس واصل شد که 6هزار و 756 درخواست مورد تایید قرار گرفت .
وی با اشاره به بازخوردهای اخذ شده و بررسی های صورت گرفته در خصوص این طرح بیان داشت : با توجه به بازخوردهای مثبت و پیشنهاد مجامع کارفرمایی ، این طرح مورد تمدید واقع شد وتسهیلات جدیدی نیز برای کارفرمایان در آن اضافه شد که در این مرحله از ابتدای ابلاغ مرحله دوم تاکنون قریب به 3600درخواست از سوی کارفرمایان به این شعب این اداره کل واصل شده است.
نباتی  با بیان اینکه طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب با هدف حمایت از تولید و اشتغال کشور انجام می شود، اظهار داشت: مهلت بهره برداری از مزایای این طرح تا ششم اردیبهشت سال جاری است و زمان مذکور تمدید نخواهد شد  لذا از تمامی کارفرمایان واجد شرایط دعوت می شود تا از این طرح ملی به نحو احسن استفاده کنند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha