زمان انتشار: ۱۳۹۵ يکشنبه ۲۴ بهمن ساعت 12:02 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ساعت 12:02    تعداد بازدید: 307    کد مطلب: 37431

در دهه مبارک فجر و روز پرستار انجام شد
بازدید اعضای شورای رفاه استان از بخشهای پرستاری شهدای کارگر
در ایام مبارک دهه فجر و به مناسبت روز پرستار مدیرکل تعاون, کار و رفاه اجتماعی به همراه اعضای شورای رفاه استان از بخشهای پرستاری بیمارستان شهدای کارگر بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان یزد: همزمان با ایام مبارک پیروزی انقلاب اسلامی و به مناسبت روز پرستار دکتر ریاحی مدیر کل تعاون,کار و رفاه اجتماعی به همراه جمعی از اعضای شورای رفاه استان ضمن حضور در بیمارستان شهدای کارگر از بخشهای پرستاری این بیمارستان بازدید کردند و با اهدای شاخه گل از پرستاران تقدیر کردند.

دکتر ریاحی در این بازدید از نزدیک درجریان خدمات پرستاری ارائه شده به بیماران قرار گرفت و ضمن تشکر از عملکرد پرستاران خدمات بیمارستان شهدای کارگر را خوب ارزیابی کرد.

دکتر توحیدی فر مدیر درمان تامین اجتماعی استان نیز در جریان این بازدید به ارائه گزارشی از عملکرد بیمارستان شهدای کارگر پرداخت و گفت: در حال حاضر با توجه به تعدادزیاد مراجعین به بیمارستان,اصلی ترین مشکل بیمارستان کمبود تختهای بستری است که در حال حاضر با افزایش یک بخش بستری و افزایش ظرفیت بیمارستان تا حدودی این مشکل مرتفع شده است.

وی افزایش تختهای اورژانس و احداث بلوک زایمان را از برنامه های آتی بیمارستان برشمرد.

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha