زمان انتشار: ۱۳۹۵ يکشنبه ۲۴ بهمن ساعت 09:21 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ساعت 09:21    تعداد بازدید: 221    کد مطلب: 37410

در بیمارستان شهدای کارگر برگزار شد
جشن پیروزی انقلاب اسلامی
به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی وبا حضور جمعی از پرسنل بیمارستان شهدای کارگر یزد جشن پیروزی انقلاب برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان یزد: دکتر توحیدی فر مدیر درمان تامین اجتماعی استان یزد در مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی که دربیمارستان شهدای کارگر برگزار شد, ضمن تبریک این روز یاد شهدای انقلاب را گرامی داشت.

مدیر درمان یزد با تاکید بر افشا شدن ماهیت ابرقدرتها در سالهای بعد از انقلاب افزود: عنایت خاصه خدا به ایران و مردم این کشور بود که توانست این انقلاب را با رهبری امام خمینی (ره) بدون داشتن تجهیزات نظامی مدرن در میان اینهمه هجمه دشمنان و ابرقدرتها به سرانجام برساند.

وی با اشاره به وضعیت اقتصادی خاص جهان و ایران در دوره اخیر گفت: برای گذر از این دوران خطیر وظیفه تک تک افراد جامعه است که با اقتصاد مقاومتی در خانه و جامعه و محل کار کشور را با کمترین آسیب به مراحل موفقیت بعدی سوق دهند.

دکتر توحیدی فر با اشاره به طرح تحول سلامت از این طرح به عنوان یک طرح ملی برای کاهش هزینه های درمانی مردم و کاهش آلام ناشی از بیماری در زندگی و خانواده یاد کرد و اظهار امیدواری کرد با حمایت دولت و مردم تامین اجتماعی نیز بتواند در این امر موفق ظاهر شود.

در ادامه مراسم حجت الاسلام آراسته مسوول کمیته فرهنگی بیمارستان شهدای کارگر نیز ضمن بیان رشادتهای جوانان مسلمان ایران به نقش مهم و اساسی رهبری امام خمینی(ره) پرداخت و تاکید کرد این همبستگی همواره و در طول دوران در بین ایرانیان وجود خواهد داشت.

در پایان مراسم به نفرات برتر مسابقات مقدماتی هجدهمین دوره قرآن کریم و نیز پرتوکاران نمونه مدیریت درمان استان لوح تقدیر و هدایایی اهدا شد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha