شناسه خبر: 37386
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ شنبه ۱۶ ارديبهشت، ساعت 07:45
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان اعلام کرد؛

انتشار نشریه طنز سازمانی برای ارتقای سطح تعامل با مخاطبان

پیش شماره سوم طنز 2 صفحه ای سازمان تامین اجتماعی با هدف گسترش تعامل با مخاطبان و مراکز تصمیم ساز و تصمیم گیر، از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی منتشر شد.

به گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی، عادل علایی ، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: نشریه "لبخند تامین" با همکاری گروهی از طنزپردازان حرفه ای و با سابقه کشور که تعدادی از آنان از همکاران سازمانی هستند و شناخت کافی از مسایل و مشکلات سازمان و مخاطبان آن دارند، منتشر می شود که این امر به غنای آن افزوده است.

وی ادامه داد: این ماهنامه فعلا در دو صفحه و به طور دیجیتال انتشار می یابد که امیدواریم به زودی موفق به انتشار نسخه چاپی آن شویم.
علایی افزود: توسعه فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی و استفاده از ابزارهای مختلف این حوزه برای ارتقای سطح تعامل با مخاطبان سازمان و افزایش شناخت مراکز تصمیم ساز و تصمیم گیر نسبت به کارکردها، وظایف، ماموریتها و مشکلات تامین اجتماعی به منظور صیانت از منابع سازمان ، همواره یکی از اهداف معاونت فرهنگی و اجتماعی بوده و به همین منظور انتشار این نشریه در چارچوب برنامه عملیاتی سال جاری اداره کل امورفرهنگی و اجتماعی صورت گرفته است.

آپارات سراسری - استان ها
اظهار نظرات | 0
captcha