شناسه خبر: 36898
تاریخ انتشار:۱۳۹۵ يکشنبه ۱۷ بهمن، ساعت 10:04
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۵/۱۱/۲۳
طی نشستی با حضور آقایان جودکی، مدیرکل اتباع، کرباسی، رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی کاریابی های بین المللی ایران و حسن زاده معاون بیمه ایرانیان خارج از کشور، راهکارهای بهره گیری از ظرفیت های طرفین جهت اطلاع رسانی و توسعه پوشش تأمین اجتماعی به نیروهای کار اعزامی به خارج از کشور بررسی شد.


در این نشست پس از تبادل نظر، تبیین موضوع و تشریح مقررات بیمه ایرانیان خارج از کشور و همچنین امکانات و ظرفیتهای انجمن صنفی کاریابی های بین المللی ایران، مقرر گردید تا بسته های اطلاع رسانی و مستندات مربوط به بیمه ایرانیان خارج از کشور مورد نیاز در اختیار انجمن قرار گیرد و طرفین نسبت به ایجاد لینک سایت اختصاصی طرف مقابل در سایت اطلاع رسانی خود اقدام کنند.
همچنین انجمن صنفی کاریابی های بین المللی ایران با هماهنگی اداره کل اتباع سازمان تأمین اجتماعی ضمن تهیه و تنظیم یک فرمت خاص در خصوص بیمه تأمین اجتماعی نیروهای اعزامی، کلیه دفاتر کاریابی بین المللی را ملزم خواهد نمود تا پیش از اعزام نیروهای کار به خارج از کشور آنان را به واحد های اجرایی تأمین اجتماعی معرفی نموده تا برابر مقررات بیمه ایرانیان خارج از کشور تحت پوشش سازمان قرار گیرند. اداره کل اتباع سازمان تأمین اجتماعی نیز در قالب مکاتبات اداری با استان ها و و احدهای اجرایی هماهنگی های لازم را در این خصوص انجام خواهد داد.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha
*اطلاعیه مهم* بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب تا پایان اسفند ماه 95 *اطلاعیه مهم*