زمان انتشار: ۱۳۹۵ يکشنبه ۱۲ دي ساعت 14:12 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ ساعت 07:31    تعداد بازدید: 330    کد مطلب: 35558

با حضور مدیر کل و کارشناسان بیمه سلامت صورت گرفت
بازدید از طرح حذف دفترچه درمانی و ایجاد نسخه الکترونیک در مراکز ملکی یزد
با راه اندازی طرح نسخه الکترونیک در واحدهای ملکی تأمین اجتماعی استان یزد، گروهی از کارشناسان بیمه سلامت استانهای مختلف به همراه مدیر کل بیمه سلامت استان یزد از روند فعالیت این طرح بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان یزد: دکتر دریجانی مدیرکل بیمه سلامت استان به همراه رئیس دفتر اسناد پزشکی آن اداره کل و کارشناسان فرابری داده ها و ارزشیابی و نظارت استانهای کرمان،اردبیل و سیستان و بلوچستان و همچنین کارشناسان اداره کل ارزیابی خدمات راهبردی ستاد سازمان بیمه سلامت کشور با حضور در دفتر مدیریت درمان تامین اجتماعی استان یزد از روند پیشرفت طرح نسخه الکترونیک و حذف دفترچه های درمانی در مراکز ملکی تامین اجتماعی یزد بازدید کردند.

در این بازدید کارشناسان اعزامی از بیمه سلامت کشور ضمن آشنایی با نحوه عملکرد این سیستم و قرار گرفتن در جریان مستقیم نحوی حذف دفترچه درمانی کاغذی ،به کامل و جامع بودن این طرح اذعان داشتند.
دکتردریجانی مدیر کل بیمه سلامت استان یزد در جریان این بازدید ضمن موثر بر شمردن طرح حذف دفترچه درمانی،اظهار امیدواری کرد هر چه زودتر شاهد اجرای ای طرح در کل کشور باشیم.
دکتر توحیدی فر مدیر درمان تامین اجتماعی یزد نیز با اشاره به جهت گیری سازمان تامین اجتماعی در اجرای برنامه های الکترونیک و ارائه خدمات به روش های مکانیزه،اجرای طرح نسخه الکترونیک را گامی در راستای ساماندهی ارائه خدمات و مکانیزه نمودن برنامه های نظارتی کشور عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد با اجرای کامل این طرح در استان یزد و چند استان پایلوت دیگر پس از رفع مشکلات احتمالی به زودی این طرح در سراسر کشور به اجرا در آید.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha