• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور
  • اِلأَربِعا ١٨ محرم ١٤٤١
  • Wednesday, September 18, 2019
زمان انتشار: ۱۳۹۵ يکشنبه ۱۲ دي ساعت 10:39 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ساعت 10:38 | تعداد بازدید: 491 | کد مطلب: 35545

پیام دکتر بروئر و اعلام اهداف رئیس جدید ایسا در سال 2017

پیام دکتر بروئر و اعلام اهداف رئیس جدید ایسا در سال 2017

به گزارش اداره کل امور بین الملل، دکتر یواخیم بروئر- رئیس ایسا که در انتخابات برگزار شده در اجلاس جهانی تامین اجتماعی در پاناما، نوامبر 2016، با کسب اکثریت آراء به عنوان رئیس جدید اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی انتخاب شد، در آستانه دوره سه ساله مدیریت جدید ایسا (2019-2017) طی پیامی خطاب به آقای دکتر نوربخش، مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی، اظهار داشت: اینجانب به ویژه از اعتماد جنابعالی نسبت به خود، مفتخر بوده و مشتاقانه در انتظار بر عهده گرفتن این مسئولیت هستم و آرزومندم همراه با یکدیگر به دستاوردهای بزرگی نائل شویم.
رئیس جدید اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی در ادامه نوشته است: امروز ما به ایسایی قدرتمند و توسعه یافته نیاز داریم که بتواند در مسیر غلبه بر چالش های عصر حاضر و دوره زندگی ما، از سازمان های عضو حمایت کند. این چالش ها عبارتند از: تغییرات جمعیتی، پرواز و مهاجرت، دیجیتالی شدن دنیای کار، و فقر که هنوز مانع زندگی با کرامت و با منزلت برای بخشی از جامعه بشری است.
به گزارش اداره کل امور بین الملل سازمان تامین اجتماعی، در متن پیام ارسالی به مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی، اهداف رئیس جدید ایسا برای دوره سه ساله ریاست در اتحادیه به شرح ذیل معرفی شده است:
1- توسعه مرکز تعالی: طی مذاکراتم با افراد حاضر در اجلاس پاناما، بسیاری از شما بر ضرورت یافتن روش های انتقال مهارت و تخصص با تأثیرگذاری بیشتر تأکید کردید. اینجانب مایلم در رسیدگی به این امر و ارتقاء سطح گفتمان کارشناسی در زمینه تأمین اجتماعی به شما ملحق شوم.
2- توسعه خانواده ایسا: برخی از کشورها هنوز عضو ایسا نیستند. ما نباید به سادگی اجازه دهیم وضعیت به همین منوال ادامه یابد. بنابراین، هدف من این است که مشاورانی را جهت آماده سازی و هموارسازی راه برای اعضای جدیدمان دعوت کنم.
3- ایجاد توازن: ایسا باید ضمن توجه به محدودیت منابعی که در اختیار دارد، همواره از اعضای خود پشتیبانی کند. بنابراین یکی از اهداف من، برقراری تعادل بین منابع و نیازمندی¬ها است. به این منظور، اینجانب مایلم برای تنظیم دقیق اولویت ها با شما مشورت کنم.
4- اطمینان خاطر از شنیده شدن صدای ایسا: تأمین¬اجتماعی یکی از اندک موضوعاتی است که بر همه جمعیت جهان به یک میزان تأثیرگذار است. اگر ما، سازمان های تأمین اجتماعی، از تجربه مربوط به مشکلاتی نظیر فقر، بیکاری و بیماری، و همچنین فرصت  آموزش، پیشگیری و توانبخشی برخوردار نباشیم، پس چه کسی باید چاره ای بیندیشد؟ اگر ما نتوانیم دولت ها را متقاعد کنیم که تأمین اجتماعی را به منزله ابزاری برای ایجاد شرایط زندگی و کاری بهتر تلقی کند، پس چه کسی می تواند چنین کند؟
در ادامه پیام،  دکتر بروئر ابراز امیدواری کرد: مطمئنا با همدیگر به نتایج بهتری دست می یابیم تا هر یک از ما به تنهایی. ما به عنوان اتحادیه تأمین اجتماعی، از پتانسیل فوق¬العاده¬ای برخورداریم و صرفاً نیازمند انگیزه ای قوی برای بهره برداری از این ظرفیت بالقوه هستیم.
در پایان این پیام، رئیس جدید اتحادیه از همه سازمان های عضو درخواست کرده است که بیایید با هم شروع کنیم.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۵ يکشنبه ۱۲ دي ساعت 10:39 | تعداد بازدید: 491 | کد مطلب: 35545
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگان