زمان انتشار: ۱۳۹۵ شنبه ۱۰ مهر ساعت 13:52 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۵/۷/۱۰ ساعت 18:19    تعداد بازدید: 905    کد مطلب: 32566

مدیرکل راهبری سیستم های تامین اجتماعی خبر داد:
تدوین و تعریف 79 برنامه عملیاتی فناوری اطلاعات در سازمان تامین اجتماعی
مدیرکل راهبری سیستم های تامین اجتماعی گفت: 79 برنامه عملیاتی فناوری اطلاعات در سال 95 بر محور 19 برنامه راهبردی در سازمان تامین اجتماعی تدوین و تعریف شده است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهندس سیدابوالحسن پورحسینی در نشست "همایش سراسری آموزش سیستم HIS برای کارشناسان فناوری اطلاعات سراسر کشور" که در شیراز برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مشکلات اساسی در ایجاد سیستم ها و توسعه فناوری اطلاعات در سازمان تامین اجتماعی، عدم اختصاص بودجه لازم برای طرح های عملیاتی و اجرای پروژه های متعدد بوده است که خوشبختانه در سه سال اخیر در این رابطه با حمایت هایی که از سوی مدیریت ارشد سازمان انجام شده، مرتفع گردید.
وی با برشمردن بودجه اختصاصی IT در سال های گذشته، افزود: بودجه سالهای 92 تا 95 حوزه IT سازمان نسبت به سالهای 89 تا 91 با رشد 1300 درصدی مواجه بوده است که این نشان از عزم سازمان در توسعه سیستم های غیرحضوری و مبتنی بر فناوری اطلاعات دارد.
مدیرکل راهبری سیستم های تامین اجتماعی با تشریح برنامه های عملیاتی سازمان در سال 95 تاکید کرد: تعریف 79 پروژه و برنامه عملیاتی در سازمان تامین اجتماعی که نزدیک به 30 مورد از آن در حوزه درمان است، نشان از توجه سازمان به توسعه سیستم های واحدهای درمانی و سلامت  و رفاه بیمه شدگان تامین اجتماعی دارد.
وی یکی از طرح های مهم و بنیادین حوزه درمان را سیستم اطلاعات بیمارستانی (HIS) برشمرد و افزود: با توجه به اینکه دوره استقرار این سیستم در کل کشور به اتمام رسیده است، لازم است در یک برنامه ریزی دقیق، مشکلات موجود با کمک بخشهای کارکردی و فنی هرچه سریعتر مرتفع شود.

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha