زمان انتشار: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۴ شهريور ساعت 08:15 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۵/۶/۲۴ ساعت 13:28    تعداد بازدید: 381    کد مطلب: 31873

مدیر کل امور کارگزاری های رسمی سازمان تامین اجتماعی:
بیش از یک هزار نفر از کارکنان و مسئولان کارگزاری ها در دوره آموزشی تخصصی کارگزاری ها شرکت کردند
مدیر کل امور کارگزاری های رسمی سازمان تامین اجتماعی گفت: 1344 نفر از کاربران، اعضا هیات مدیره و مسئولین کارگزاری این سازمان در دوره تخصصی کارگزاری ها شرکت و آموزش های لازم را دریافت کردند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهندس محمدعلی جنانی با اعلام این مطلب افزود: گسترش بنگاه‌های خصوصی از جمله دفاتر کارگزاری های رسمی این سازمان و اجرای سیاستهای برونسپاری، بدون توجه به توسعه منابع انسانی و آموزش نیروی انسانی  میسر نخواهد بود.
وی ادامه داد: باید به رشد مهارتهای کاربران و آموزش مسئولان و کارکنان  و همچنین نیروی جدید الورود به بازار کار توجه لازم شود تا بتوانند ضمن انجام فعالیتهای برونسپاری شده  موجب تسریع و تسهیل در ارائه پاسخ مناسب به شرکای اجتماعی سازمان را فراهم و در نهایت در اقتصاد بازار نیز کارایی لازم را داشته باشند.
مهندس جنانی تصریح کرد: نیروی انسانی دفاتر کارگزاری های رسمی با هدف تطبیق با تحولات و تغییرات مداوم و نیازهای روزافزون جامعه بیمه شده، همگام و همسو کردن کاربران با سازمان، توانمند سازی نیروی انسانی، تغییر نگرش فکری کارکنان و مسئولین کارگزاری و  بهرمندی روز افزون از  تکنولوژی های جدید نیازمند آموزش مستمر هستند.
وی افزود: از این رو اداره کل کارگزاری های سازمان تامین اجتماعی به منظور تحقق اهداف مذکورتصمیم به برگزاری دوره آموزش کرد و با سرلوحه قرار دادن 3 اصل توجه به شمول و فراگیری، حاکمیت نگرش سیستمی و اصل جامعیت در نظام آموزشی تبیینی نسبت به نیاز سنجی ، تهیه سرفصل های آموزشی و برگزاری دوره های عمومی و تخصصی به شیوه استاد شاگردی  و کارگاه آموزشی ویژه کارگزاریها اقدام کرد.
مدیر کل امور کارگزاری های رسمی سازمان تامین اجتماعی گفت: 79 درصد مدت زمان برگزاری دوره آموزشی به بخش فرآیندهای تخصصی این سازمان اختصاص داشت.
مهندس جنانی افزود: براساس تجزیه و تحلیل به ازا هر نفر مشغول به کار در کارگزاری، میانگین  17.68 ساعت دوره آموزش تخصصی برگزار شده است .
وی خاطر نشان کرد: همچنین، در دوره آموزشی عمومی برگزار شده  مجموعاً 1009 نفر از کاربران حضور و پس از پایان دوره به  میزان 6085 نفر ساعت آموزش دیده اند.
مهندس جنانی گفت: در جمع بندی کل دوره های برگزار شده اعم از دوره عمومی و خصوصی ، به ازای هر کارگزاری در حال فعالیت در اقصی نقاط کشور  مجموعا میانگین 7.6 نفر در دوره آموزشی سال 1394 حضور داشته اند.و بطور میانگین برای هریک از افراد مشغول بکار در کارگزاری (اعم از کاربران - اعضا هیات مدیره و مسئولین هیات مدیره ) 16.78 ساعت آموزش بر گزار شده است.


 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha