زمان انتشار: ۱۳۹۵ دوشنبه ۸ شهريور ساعت 11:31 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۵/۶/۸ ساعت 11:56    تعداد بازدید: 4293    کد مطلب: 31157

مدیر کل امور کارگزاری های رسمی سازمان تامین اجتماعی:
نتایج آزمون کتبی واگذاری مجوز کارگزاری های تامین اجتماعی تا 10 روز آینده اعلام می شود
مدیر کل امور کارگزاری های رسمی سازمان تامین اجتماعی گفت: نتایج آزمون کتبی واگذاری مجوز کارگزاری ها که در 28 مردادماه برگزار شد، تا 10 روز آینده اعلام می شود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهندس محمدعلی جنانی با اعلام این خبر افزود: بر اساس مصوبه هیئت مدیره و موافقت مدیرعامل در راستای توسعه و گسترش کارگزاری های رسمی این سازمان، مقرر شد که مجوز 25 کارگزاری جدید در 14 استان کشور به متقاضیان اعطا شود و به منظور رعایت عدالت در این واگذاری ها، متقاضیان از طریق شرکت  وقبولی در آزمون و مصاحبه، مجوز ایجاد کارگزاری را دریافت کنند.
وی ادامه داد: آزمون واگذاری مجوز 25کارگزاری جدید تامین اجتماعی همزمان در 28 مرداد ماه در استان های آذربایجان شرقی، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، سیستان و بلوچستان، کرمان، کرمانشاه، فارس، مازندران، مرکزی، کهگیلویه و بویر احمد، خوزستان، هرمزگان، یزد و گلستان برگزار شد.
مهندس جنانی با بیان اینکه در آزمون  واگذاری مجوز 25 کارگزاری تامین اجتماعی، 1141 نفر شرکت کردند، گفت: از این تعداد631 نفر مرد و 510 نفر زن هستند.
وی با بیان اینکه برگزاری آزمون کارگزاری ها با همکاری ادارات کل حراست، آموزش و پژوهش و کارگزاری های رسمی سازمان تامین اجتماعی انجام شد، اظهار داشت: 2 برابر ظرفیت پذیرفته شدگان در آزمون کتبی برای انجام مصاحبه دعوت می شوند.
مدیر کل امور کارگزاری های رسمی سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه در کشور 178 کارگزاری تامین اجتماعی در سطح کشور فعالیت می کنند، گفت: 30 کارگزاری نیز در شرف راه اندازی هستند و در آینده 25 کارگزاری که آزمون واگذاری مجوز برای آنها برگزار شد، نیز به کارگزاری های این سازمان افزوده می شوند. 

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha