زمان انتشار: ۱۳۹۵ شنبه ۳۰ مرداد ساعت 11:33 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۵/۵/۳۰ ساعت 11:33    تعداد بازدید: 491    کد مطلب: 30753

کارت منزلت برای اولین بار در بیمارستان رازی قزوین صادر شد.
به گزارش واحد روابط عمومی برای اولین بار دراستان قزوین ودرراستای احترام به جایگاه بازنشستگان و با هدف اولویت بخشی در ارائه خدمات درمانی مناسب کارت منزلت صادرو دراختیار مستمری بگیران بازنشسته قرار گرفت .


 رییس این بیمارستان گفت: با توجه به پنجاه و سومین سال تاسیس سازمان تامین اجتماعی در اولین قدم برای 53 نفر از بازنشستگان سالمندتامین اجتماعی ، کارت منزلت  صادر شد.
دکتر سعید مخلوقی ادامه داد: دارندگان این کارت  بدون نیاز به اخذ نوبت درشیفت صبح بجز روزهای تعطیل در درمانگاههای تخصصی وعمومی ،داروخانه، آزمایشگاه ، رادیولوژی ، سی تی اسکن وفیزیوتراپی پذیرش می شوند و درموقع معاینه هم در اولویت هستند
وی اظهار داشت: همکاران بیمارستان رازی در واحد ها نسبت به اصول استفاده از کارت منزلت آموزش های لازم دیده اند و مراجعین در صورت بروز هرگونه مشکل در اجرای طرح میتوانند با مراجعه به واحد رسیدگی به شکایات و پیشنهادات مساله پیش آمده را مرتفع نمایند.
وی اظهار داشت : این طرح ابلاغی نیست و به صورت پایلوت و بمدت سه ماه اجراء و با بررسی میزان مراجعات ونیازهای  مراجعه کنندگان به واحدها نسبت به کنترلهای بعدی و توسعه آتی طرح برنامه ریزی خواهد شد.
به گفته رییس بیمارستان رازی،با توجه به تعداد 60 هزار نفری بازنشسته ها ی تامین اجتماعی استان افراد تحت پوشش و ارتقا سطح خدمات، گام بعدی این طرح است.
بیمارستان تامین اجتماعی قزوین 229 تخت دارد و شامل بخشهای داخلی ، قلب ، اطفال و نوزادان ، جراحی اعصاب ، ارتوپدی ، عمومی ، زنان ، دیالیز ، چشم ، گوش و حلق و بینی و اورژانس است و روزانه بالغ بر هزار و سیصد نفر در این بیمارستان خدمات تخصصی و عمومی دریافت می کنند.
 

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha