زمان انتشار: ۱۳۹۵ يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ساعت 16:12 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۵/۲/۲۰ ساعت 09:21    تعداد بازدید: 938    کد مطلب: 27169

مدیرکل دفترراهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی:
توسعه زیرساختهای سخت افزاری و نرم افزاری تامین اجتماعی بدون بهره گیری از بودجه های دولتی بوده است
مدیرکل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده درخصوص خدمات غیرحضوری این سازمان گفت: استان اصفهان بعد از تهران با جذب و اختصاص بیشترین بودجه مصوب IT در ارائه خدمات و توسعه IT سازمان تامین اجتماعی پیشگام است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهندس سیدابوالحسن پورحسینی در نشست 90 نفر از روسای ادارات و کارشناسان فناوری اطلاعات استان اصفهان تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی به عنوان اولین خریدار خدمات سلامت و دومین ارائه دهنده خدمات سلامت در کشور، بیشترین سهم را در ارائه خدمات رسانی در حوزه سلامت برعهده دارد و این در حالی است که تمامی زیرساختهای سخت افزاری و نرم افزاری آن توسط سازمان تامین اجتماعی و بدون بهره گیری از کمک های دولتی انجام شده است.
وی ضمن اشاره به درخواستهای مکرر استانداری های سراسر کشور مبنی بر ایجاد و تبادل داده و اطلاعات فیمابین درون استانی، از عدم حمایت های زیرساختی توسط استانها انتقاد کرد و خواستار مشارکت حداکثری استانداری ها در اجرای این امر مهم شد.
پورحسینی ضمن بررسی مسائل و مشکلات مرتبط با حوزه IT آن استان از سیستم HIS بیمارستان دکتر شریعتی و ERP ذوب آهن اصفهان بازدید به عمل آورد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان نیز در ادامه اظهار داشت:  از طرحهای ارائه شده توسط IT سازمان  تامین اجتماعی در حوزه درمان حمایت خواهیم کرد.

مدیر درمان تامین اجتماعی اصفهان نیز با اشاره به اقدامات مثبت انجام شده در حوزه آی تی خاطرنشان کرد: اکنون زمان حکومت و امپراطوری  آی تی در جهان است و اگر نتوانیم با سرعت جهانی هم گام شویم، قطعا دستیابی به آینده ای روشن  دور از دسترس خواهد بود.

دکتر علی اعتصام پور با اشاره به پتانسیل بالای مهندسین  IT  در استان اصفهان، خواستار پایلوت کردن استان در طرحهای ارسالی از سوی اداره IT مدیریت درمان استان شد.
مهندس حسین سیستانی گفت: استان اصفهان با هدف توسعه فناوری اطلاعات و تقویت ارتباطات الکترونیکی فیمابین سازمان ها، نهادها و ادارات استان اصفهان و توسعه خدمات غیرحضوری از طرحهای مبتنی بر IT سازمان تامین اجتماعی حمایت خواهد کرد.
وی ضمن تشکر از اقدامات سازمان تامین اجتماعی در حوزه ارائه خدمات غیرحضوری، آمادگی خود را برای حل مسائل و تسهیل در روند اجرای پروژه های IT مرتبط با استان اعلام نمود.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha