زمان انتشار: ۱۳۹۵ شنبه ۲۸ فروردين ساعت 10:00 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۵/۱/۲۵ ساعت 14:00    تعداد بازدید: 188    کد مطلب: 26191

مدیرکل تامین اجتماعی قم خبر داد:
انجام 860 هزار عملیات بیمه ای در 3 کارگزاری تامین اجتماعی قم در سال 94
مدیر کل تأمین اجتماعی قم از انجام 864 هزار و 481 مورد عملیات بیمه ای در 3 کارگزاری رسمی تامین اجتماعی استان در سال 94 خبر داد و گفت:یک میلیارد تومان بابت هزینه برون سپاری این خدمات پرداخت شده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی قم،سید مجتبی موسوی صبح امروز در نشست مشترک مسئولان کارگزاری های تامین اجتماعی استان با اعلام این مطلب افزود:از مجموع این تعداد عملیات بیمه ای،251 هزار 602 مورد مربوط به فرآیند چاپ،تعویض و صدور دفترچه های درمانی بیمه شدگان و مستمری بگیران بوده است.
وی افزود:در این مدت 457 هزار و 793 مورد دفترچه های درمانی بیمه شدگان تأمین اجتماعی در کارگزاری های قم،تأمین اعتبار شده است.
موسوی با بیان اینکه در همین مدت 29 هزار  و 36 مورد ثبت اطلاعات افراد تبعی بیمه شدگان در کارگزاری های تأمین اجتماعی قم انجام شده است،اظهارداشت:صدور 109 هزار و 86 مورد فیش در سال گذشته از فعالیتهای این 3 کارگزاری است.
مدیرکل تامین اجتماعی قم پرداخت 8 هزار و 623 مورد کمک  هزینه اروتز و پروتز و 943 مورد کمک هزینه ازدواج را از دیگر فعالیت های کارگزاری های تأمین اجتماعی قم اعلام کرد و افزود:به 366 مورد پرونده کمک هزینه کفن و دفن در کارگزاری های استان رسیدگی شده است.
وی با بیان این که سال گذشته 170 مورد بازاریابی بیمه توسط کارگزاری های تامین اجتماعی در قم انجام شد گفت:در همین راستا 6 هزار و 862 مورد برگه های مطالباتی کارفرمایان بصورت دستی به آنان ابلاغ شده است که 4 هزار و 422 مورد آن بصورت قانونی و دو هزار و 440 مورد ابلاغ نیز  به صورت تسلیمی صورت پذیرفت.
مدیرکل تامین اجتماعی قم بازرسی از دفاتر قانونی کارگاهها را یکی از وظائف تازه واگذار شده به کارگزاری ها عنوان کرد و افزود:بازرسی از دفاتر قانونی 8 کارگاه مشمول قانون تامین اجتماعی در قم به کارگزاری های رسمی واگذار گردید و این روند در سال 95 نیز ادامه خواهد یافت.
وی با اشاره به نقش مثبت کارگزاری ها در گسترش خدمات الکترونیک گفت:در راستای گسترش خدمات الکترونیک سازمان،کارگزاری های تامین اجتماعی قم برای آن دسته از مخاطبانی که امکان استفاده از اینترنت را ندارند،اقدام به ارسال لیست و دریافت فیش به صورت الکترونیکی به نیابت از کارفرمایان و بیمه شدگان می نماید.
موسوی تصریح کرد:زمینه ارائه 22 خدمت سازمان در حال حاضر در کارگزاری های رسمی تامین اجتماعی قم فراهم شده است.
وی یادآور شد:صدور و تعویض دفترچه های درمانی در کنار تامین اعتباردفاتر درمانی،ثبت اطلاعات افراد تبعی بیمه شدگان،صدور برگه پرداخت به بانک عامل،قطع مقرری بیمه بیکاری من غیر حق و پیگیری و وصول ماده66 در این کارگزاری ها انجام می شود.
مدیرکل تامین اجتماعی قم خاطرنشان کرد:پلاک برداری و شناسایی کارگاه های جدید،ابلاغ برگه های مطالباتی،ارسال مراسلات و مکاتبات اداری،تشکیل پرونده مطالباتی کارگاه،پرداخت های کمک هزینه اروتز و پروتز،کفن و دفن،هزینه ازدواج،پرداخت غرامت دستمزد ایام بارداری و بیماری در کنار بررسی وضعیت مستمری بگیران از دیگر وظایف برون سپاری شده سازمان تامین اجتماعی به کارگزاری ها است.
گفتنی است 3 کارگزاری تامین اجتماعی قم در محدوده خیابان امام خمینی(ره) روبروی دارائی،بلوار 15 خرداد جنب دانشگاه آزاد اسلامی و بلوار امین ابتدای خیابان جمهوری نبش پل 9 دی نبش کوچه شماره 2 واقع شده است.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha