زمان انتشار: ۱۳۹۴ شنبه ۲۸ آذر ساعت 09:01 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۴/۹/۲۸ ساعت 13:36    تعداد بازدید: 230    کد مطلب: 22824

مدیرکل تامین اجتماعی قم خبر داد:
انجام بیش از 500 هزار عملیات بیمه ای در 3 کارگزاری تامین اجتماعی قم/واگذاری 3 ماموریت جدید به کارگزاریها
مدیر کل تأمین اجتماعی قم از انجام 501 هزار و 420 مورد عملیات بیمه ای در 3 کارگزاری تامین اجتماعی استان در شش ماهه نخست سالجاری خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی قم،سید مجتبی موسوی در نشست مشترک مسئولان کارگزاری های تامین اجتماعی استان با اعلام این مطلب افزود:از مجموع این تعداد عملیات بیمه ای، 111 هزار 342 مورد مربوط به فرآیند چاپ،تعویض و صدور دفترچه های درمانی بیمه شدگان و مستمری بگیران بوده است.
وی افزود:در این مدت 224 هزار و 886 مورد دفترچه های درمانی بیمه شدگان تأمین اجتماعی در کارگزاری های قم،تأمین اعتبار شده است.
موسوی با بیان اینکه در همین مدت چهارده هزار و10 مورد ثبت اطلاعات افراد تبعی بیمه شدگان در کارگزاری های تأمین اجتماعی قم انجام شده است،اظهارداشت:صدور 65 هزار و 92 مورد فیش در شش ماهه نخست سال جاری از فعالیتهای این 3 کارگزاری است.
مدیرکل تامین اجتماعی قم پرداخت 4 هزار و 88 مورد کمک  هزینه اروتز و پروتز و 561 مورد کمک هزینه ازدواج را از دیگر فعالیت های کارگزاری های تأمین اجتماعی قم اعلام کرد و افزود:به 209 مورد پرونده کمک هزینه کفن و دفن در کارگزاری های استان رسیدگی شده است.
وی گفت:در راستای گسترش خدمات الکترونیک سازمان،کارگزاری های تامین اجتماعی قم برای آن دسته از مخاطبانی که امکان استفاده از اینترنت را ندارند،اقدام به ارسال لیست و دریافت فیش به صورت الکترونیکی به نیابت از کارفرمایان و بیمه شدگان     می نماید.
موسوی تصریح کرد:زمینه ارائه 17 خدمت سازمان در حال حاضر در کارگزاری های رسمی تامین اجتماعی قم فراهم شده است.
وی از واگذاری 3 ماموریت جدید به کارگزاری های رسمی خبر داد و اظهار کرد:ابلاغ اوراق مطالباتی سازمان،بازرسی از دفاتر قانونی و وصول مطالبات معوق از جمله ماموریت هایی است که به تازگی به کارگزاری های رسمی ابلاغ شده و مسئولان کارگزاری موظفند هر 15 روز گزارشی از چگونگی انجام ماموریت به اداره کل تامین اجتماعی استان ارسال نمایند.
وی یادآور شد:صدور و تعویض دفترچه های درمانی در کنار تامین اعتباردفاتر درمانی،ثبت اطلاعات افراد تبعی بیمه شدگان،صدور برگه پرداخت به بانک عامل،قطع مقرری بیمه بیکاری من غیر حق و پیگیری و وصول ماده66 در این کارگزاری ها انجام می شود.
مدیرکل تامین اجتماعی قم خاطرنشان کرد:پلاک برداری و شناسایی کارگاه های جدید،ابلاغ برگه های مطالباتی،ارسال مراسلات و مکاتبات اداری،تشکیل پرونده مطالباتی کارگاه،پرداخت های کمک هزینه اروتز و پروتز،کفن و دفن،هزینه ازدواج،پرداخت غرامت دستمزد ایام بارداری و بیماری در کنار بررسی وضعیت مستمری بگیران از دیگر وظایف برون سپاری شده سازمان تامین اجتماعی به کارگزاری ها است.
گفتنی است 3 کارگزاری تامین اجتماعی قم در محدوده خیابان امام خمینی(ره) روبروی دارائی،بلوار 15 خرداد جنب دانشگاه آزاد اسلامی و بلوار امین ابتدای خیابان جمهوری نبش پل 9 دی نبش کوچه شماره 2 واقع شده است.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha