زمان انتشار: ۱۳۹۴ يکشنبه ۲۹ شهريور ساعت 14:34 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۴/۶/۲۹ ساعت 14:33    تعداد بازدید: 6747    کد مطلب: 20345

با حضور معاون اول رئیس جمهور؛
بیمارستان تأمین اجتماعی حضرت اباالفضل العباس(ع) بیرجند (میلاد 3) افتتاح شد
بیمارستان تأمین اجتماعی حضرت اباالفضل العباس (ع) بیرجند (میلاد 3) با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی ، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و جمعی از مسئولان استان خراسان جنوبی، مورد بهره‌برداری قرار گرفت.


  معاون اول رییس جمهور در جریان این بازدید با توضیحات مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در جریان امکانات، تجهیزات و نحوه‌ی خدمات رسانی در این بیمارستان قرار گرفت.

کلنگ احداث بیمارستان تأمین اجتماعی بیرجند از سال 86 به زمین زده شد و  عملیات اجرایی آن در سال 88 آغاز شد. کلنگ ساخت این بیمارستان در ابتدا در مساحتی معادل 5 هکتار به زمین زده شد اما با پیگیری‌های انجام شده 3 هکتار دیگر به آن اضافه شده است.

زیربنای بیمارستان 21 هزار و 500 متر است که 24 هزار متر مربع آن مربوط به ساختمان اصلی و مابقی مربوط به ساختمان‌های اقماری است و تاکنون 17 هزار و 500 متر آن در پنج طبقه احداث شده است.

این بیمارستان 96 تختخوابی در بخش مسکونی سایت اداری بیرجند احداث شده و شامل بخش‌ها، کلینیک‌های تخصصی و بخش‌های پاراکلینیک است.

بخش اورژانس بیمارستان نیز دارای تجهیزات پیشرفته‌ای و تمامی اتاق‌ها به صورت VIP و مجهز به امکانات رفاهی کامل است.

ساخت محوطه بیمارستان تاکنون 80 درصد پیشرفت داشته است و سالن اجتماعات، مسجد، اقامتگاه همراهان بیمار و مهدکودک نیز در محوطه بیمارستان در حال ساخت است.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha