• ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۳ مرداد
  • اِثَّلاثا ٢ ذو الحجه ١٤٣٩
  • Tuesday, August 14, 2018
پیکر همکار درگذشته به سوی بارگاه ابدی بدرقه شد
با حضور مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی؛
مراسم تشییع پیکر مرحوم سیدحمید موسوی، معاون دفتر نظارت و بازرسی ستاد مرکزی سازمان تأمین اجتماعی، در محل این سازمان و با حضور مدیران و همکاران برگزار شد.
توجه واحدهای مختلف سازمان تأمین اجتماعی به موضوع آمار نشانه اهمیت بالای این حوزه است
سرپرست معاونت اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تأمین اجتماعی:
سرپرست معاونت اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تأمین اجتماعی گفت: توجه واحدهای مختلف سازمان تأمین اجتماعی به موضوع آمار نشانه اهمیت بالای این حوزه است و بر همین اساس گزارش های آماری به صورت منظم تولید و در اختیار واحدهای مختلف قرار می گیرد.
سرمایه گذاری یک الزام برای سازمان های بیمه گر بین النسلی است/ سازمان تامین اجتماعی در تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور نقش مهمی دارد
دکتر نوربخش:
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، سرمایه گذاری را از الزامات یک سازمان بیمه گر بین النسلی دانست و گفت: این سازمان به علت حفظ ذخائر و سرمایه های بیمه شدگان سرمایه گذاری می کند . این سرمایه گذاری ها در مسیر صحیح قرار دارد و بخش های اقتصادی سازمان تامین اجتماعی در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش مهمی دارند.
پیام تسلیت نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی به مناسبت درگذشت معاون دفتر بازرسی این سازمان
عضو و نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی، در پیامی در گذشت مرحوم سیدحمید موسوی، معاون دفتر نظارت و بازرسی این سازمان را تسلیت گفت.
سازمان تأمین اجتماعی آبروی دولت را حفظ کرده است
اکبر ترکان، مشاور رئیس جمهور:
مشاور رئیس جمهور و رئیس هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری سازمان تأمین اجتماعی گفت: با وجود محدودیت منابع و عدم دریافت حق بیمه سهم کارفرمایی دولت؛ دکتر نوربخش سازمان تأمین اجتماعی را سرپانگه داشته و پرداخت حقوق بازنشستگان را به موقع انجام داده و آبروی دولت را حفظ می کند.
طرح توسعه شرکت معدنی املاح ایران ﻛﻠﻨﮓ ﺯﻧﻲ ﺷﺪ
ﺑﺎ ﺣﻀﻮﺭ مدیرعامل ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺗﺎمین اجتماعی؛
طرح توسعه شرکت معدنی املاح ایران از شرکت های متعلق به سازمان تامین اجتماعی(ﻓﺎﺯ ﺩﻭﻡ ﺷﺮﻛﺖ ﺳﻮﻟﻔﺎﺕ پتاسیم ﺁﺭاﺩاﻥ) ﺑﺎ اﻋﺘﺒﺎﺭ 80 ﻣﻴﻠﻴﺎﺭد ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺑﺎ ﺣﻀﻮﺭ مدیرعامل ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺗﺎﻣﻴﻦ اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ و نماینده مردم گرمسار، ایوانکی و آرادان در مجلس شورای اسلامی ﻛﻠﻨﮓ ﺯﻧﻲ ﺷﺪ.
دکتر نوربخش از درمانگاه تامین اجتماعی ایوانکی بازدید کرد
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی صبح امروز به شهرستان ایوانکی در استان سمنان رفت و از درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان بازدید کرد.
مدیر کل دفتر بازرسی سازمان تامین اجتماعی درگذشت مرحوم سید حمید موسوی را تسلیت گفت
مدیرکل دفتر بازرسی سازمان تامین اجتماعی در پیامی درگذشت جانباز سرافراز دفاع مقدس مرحوم سید حمید موسوی؛ معاون نظارت و بازرسی این سازمان را تسلیت گفت.
پیام تسلیت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به مناسبت درگذشت همکار ستادی این سازمان
سید حمید موسوی معاون نظارت و بازرسی دفتر بازرسی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی چشم از جهان فانی فرو بست و به سرای ابدی شتافت. روان شاد آقای موسوی یکی از خدمتگزاران باسابقه و پرتجربه این سازمان بود که در طول حیات پربارش، خدمات زیادی را برای اعتلای سازمان تامین اجتماعی انجام داد.

Page Generated in 4/6237 sec