• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير
  • اِلأَربِعا ٥ ذو القعده ١٤٣٩
  • Wednesday, July 18, 2018
تأمین اجتماعی، موجب تحقق عدالت اجتماعی در جامعه است
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجانشرقی:
به مناسبت هفته تأمین اجتماعی مدیران و جمعی از کارکنان تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی، با نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه تبریز دیدار کردند.
دفتر اقماری کارگزاری تأمین اجتماعی چهار باغ استان البرز افتتاح شد
همزمان با هفته تامین اجتماعی دفتر اقماری کارگزاری سازمان تامین اجتماعی بخش چهار باغ با حضور امام جمعه چهارباغ، مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز، مسئول کانون عالی شوراهای اسلامی کار استان البرز، رئیس شعبه تامین اجتماعی شهرستان ساوجبلاغ، بخشدار و شهردار این استان افتتاح شد.
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی با نماینده مجلس شورای اسلامی دیدارکرد
به مناسبت هفته تامین اجتماعی مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی با مهندس اکبری نماینده مردم بجنورد،مانه و سملقان،گرمه و جاجرم و رازوجرگلان در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.
تامین اجتماعی نقش موثری دراشتغال زایی دارد
استاندارخراسان شمالی:
استاندار خراسان شمالی به اجرای طرح پنل های خورشیدی دراستان با اهداف اشتغال زایی اقشار متوسط جامعه اشاره کرد وگفت: سازمان تامین اجتماعی نیز می تواند با تحت پوشش قرار دادن جمعیت تحت پوشش خود در بخش مستمری بگیران دراین طرح نقش موثری در اشتغال زایی این قشر داشته باشد.
بازدید مدیران کل امور فرهنگی و اجتماعی کارفرمایان و سازمانها و تأمین اجتماعی استان البرز از شرکت ایلیا کوثر
به مناسبت گرامیداشت هفته تأمین اجتماعی؛
بمناسبت گرامیداشت هفته تامین اجتماعی، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی کارفرمایان و سازمان ها در بازدید از شرکت ایلیا کوثر گفت: مفتخر به آشنایی با مجموعه ای هستیم با حدود ٤٠٠ نیروی انسانی که بیش از ٩٠ درصد آن را زنان سرپرست خانواده تشکیل می دهند.
سازمان تأمین اجتماعی در حمایت از کالای ایرانی پیشگام است
مدیر کل تامین اجتماعی استان اردبیل در جمع اصحاب رسانه؛
در ششمین روز از هفته تامین اجتماعی نشست خبری مدیران کل و درمان تامین اجتماعی استان اردبیل با اصحاب رسانه برگزار شد .
خدمات غیر حضوری و میز خدمت به نحو مطلوب در شعب تأمین اجتماعی محقق شده است
استاندار آذربایجان شرقی:
به مناسبت هفته تأمین اجتماعی مدیران و جمعی از کارکنان تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی، با استاندار دیدار کردند.
افتتاح میز خدمت در شعبه شهید حمیدی زاده (شعبه 1) تامین اجتماعی بجنورد
بمناسبت فرارسیدن هفته تامین اجتماعی طرح میز خدمت در شعبه شهید حمیدی زاده (1 بجنورد) با حضور سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی و فرماندار بجنورد و مهندس اکبری نماینده مردم 5 شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی و برخی مدیران استانی و شهرستانی افتتاح شد.
کارگزاری تامین اجتماعی شعبه دو زاهدان افتتاح شد
به مناسبت هفته تامین اجتماعی وباحضور سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مدیرکل تأمین اجتماعی استان ، مدیریت درمان و جمعی از مسئولین ادارات استان، کارگزاری شماره 249 شعبه دو زاهدان در روز ٢٥ تیر ماه مصادف با روز تأمین اجتماعی افتتاح شد.
بیش از ۸ هزار بیمه شده اصلی در تامین اجتماعی خاش ازخدمات بهره می برند
به مناسبت هفته تامین اجتماعی رئیس و کارکنان تامین اجتماعی شعبه و درمانگاه آزادگان خاش استان سیستان وبلوچستان با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.
رشد مفاهیم تامین اجتماعی در ترویج فرهنگ بیمه ای در میان مردم موثر است
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی درجشنواره بزرگ فرهنگی هنری هفته تامین اجتماعی، رشد فرایند انتقال مفاهیم تامین اجتماعی را در ترویج فرهنگ بیمه ای در بین مردم جامعه تاثیر گذار دانست.
قانونگرائی و امانتداری از شاخص های اخلاق حرفه ای است
مدیر کل تامین اجتماعی استان اردبیل:
نشست مشترک ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تامین اجتماعی استان اردبیل برای اجرای هرچه مطلوبتر بندهای قانون کار برگزار شد.
بخشودگی ٥٢ میلیارد تومانی جرائم حق بیمه کارفرمایان خوش حساب در راستای حمایت از کار و تولید
مدیر کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی اعلام کرد:
به مناسبت هفته تأمین اجتماعی، مدیر کل تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی به همراه جمعی از همکاران از واحدهای تولیدی و صنعتی این استان بازدید کرد.
نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان زنجان از شعبه یک تامین اجتماعی زنجان بازدیدکرد
همزمان باهفته تامین اجتماعی حضرت آیت اله خاتمی از شعبه یک تامین اجتماعی زنجان بازدید واز خدمات مناسب به جامعه تقدیرکرد.
بازدید مدیر کل تامین اجتماعی استان ایلام از شرکت زرجین بافت
مدیر کل تامین اجتماعی استان ایلام به همراه فرماندار و هیات همراه از کارخانه زرجین بافت به مناسبت هفته تأمین اجتماعی بازدید کردند.
سازمان تأمین اجتماعی حامی کار و تولید و نیروهای مولد جامعه در دوران اشتغال و بازنشستگی است
مدیر کل تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی در نشست هم اندیشی با کانونهای بازنشستگی؛
همزمان با هفته تأمین اجتماعی، نشست هم اندیشی کانونهای بازنشستگی تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی با حضور مدیران اداره کل و مدیریت درمان تأمین اجتماعی و بانک رفاه استان برگزار شد.
معاونت بیمه ای؛ حوزه اصلی کسب و کار سازمان تامین اجتماعی
نگاهی به دستاوردهای سازمان تامین اجتماعی( گزارش 2)
معاونت بیمه ای سازمان تامین اجتماعی بعنوان حوزه ای که کسب و کار اصلی سازمان در آن شکل می گیرد، متاثر از شعار سال جدید و بمنظور حمایت ازکالای ایرانی و بهبود فضای کسب و کار و پشتیبانی از پیشرانان تولید و اشتغال، بویژه بخش های دانش بنیان و از همه مهمتر توجه به مسئولیت اجتماعی خطیر خود و متناسب با مقتضیات کنونی ساختار بازار کار، اقدام به طراحی برنامه ها و تدوین پیشنهاداتی در این زمینه نموده که به معرفی اهم این برنامه ها و طرح ها بصورت مختصر پرداخته می شود.
تامین‌اجتماعی در سنگر تاب‌آوری
بررسی چندوچون حمایت تامین‌اجتماعی از تولید داخلی در گفت‌و‌گو با محمدحسن زدا
امسال موضوع حمایت از کالای ایرانی، کلیدواژه اصلی در فضای عمومی کشور است. عده‌ای می‌گویند اثر پروانه‌ای حمایت از تولید داخلی و به تبع آن، تولیدکننده داخلی، دومینووار تمامی اجزا، ارکان، فرایندها و رویه‌های یک سیستم اقتصادی پویا را به حرکت درمی‌آورد. سازمان تامین‌اجتماعی نیز با محوریت معاونت بیمه‌ای پیشقدم حمایت از تولید داخلی شده است. در گفت‌و‌گو با محمدحسن زدا، معاون بیمه‌ای این سازمان، مشوق‌های حمایتی این سازمان و برخی مسائل دیگر را بررسی کرده‌ایم.
دیدار مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی با مدیران وخبرنگاران خبرگزاری ایرنا
در آستانه گرامیداشت هفته تامین اجتماعی مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی ،معاون درمان و روسا و کارشناسان با مدیریت و خبرنگاران سرپرستی خبرگزاری ایرنا در استان دیدار کردند.
بخشودگی ٥٢ میلیارد تومان از جرائم حق بیمه کارفرمایان خوش حساب/ پرداخت 970 میلیارد تومان بابت تعهدات درمانی
مدیران تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی در نشست مشترک خبری به مناسبت هفته تأمین اجتماعی عنوان کردند؛
در آستانه هفته تأمین اجتماعی نشست خبری مدیرکل و مدیر درمان تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
تعامل و همکاری سازمان تامین اجتماعی باقوه قضائیه
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی با اعلام اینکه تعامل و همکاری همه جانبه تامین اجتماعی این استان بادستگاه قضایی بیش از گذشته است، گفت: سازمان تامین اجتماعی به عنوان یک سازمان بین النسلی وظیفه حفظ و صیانت از اموال و حقوق بیمه شدگان را بر عهده دارد و بر این اساس ضرورت این تعامل بیش از پیش احساس می شود.
استقرار میز خدمت در شعب برای تسهیل امور مخاطبین
مدیر کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی تأکید کرد:
جلسه هم اندیشی یکسان سازی امور و وحدت رویه با حضور مدیر کل، معاون امور بیمه و روسای ادارات اداره کل استان و روسا و مسئولین واحدهای اجرایی شعب تابعه برگزار شد.
بخشودگی جرائم بیمه ای از سوی سازمان تامین اجتماعی کمک موثری به کارفرمایان است
رئیس انجمن کانون کارفرمایی استان قزوین:
رئیس انجمن کانون کارفرمایی استان قزوین گفت: اتخاذ تصمیم سازمان تامین اجتماعی مبنی بر بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب، اقدامی پسندیده و بجاست و تداوم آن می تواند کمک موثری به کارفرمایان کند.
بازدید مدیرکل بازرسی و ارزیابی عملکرد و امور حقوقی استانداری از میز خدمت اداره کل تامین اجتماعی استان ایلام
دکتر رشنوادی مدیرکل بازرسی و ارزیابی عملکرد و امور حقوقی استانداری با هدف ارزیابی مجموعه فعالیتها و اقدامات طرح تکریم ارباب رجوع و پاسخ گویی و راهنمایی مراجعین از اداره کل تامین اجتماعی استان و شعبه یک ایلام بازدید کرد.
73هزار کارگاه فعال تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی استان خوزستان قرار دارند
محمود یارعلیزاده درکارگروه شورای اداری گفت : در حال حاضر بیش از 73 هزار کارگاه فعال تحت پوشش این سازمان قرار دارند.
اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان برای حمایت از کا رو تولید است
محمود یارعلیزاده گفت : کارفرمایان خوش حساب تامین اجتماعی فقط تا دهم تیر ماه فرصت دارند تا از 100 درصد بخشودگی جرایم بیمه ای بهره مند گردند.
قانون بخشودگی جرائم بیمه‌ای، کارفرمایان را از بحران اقتصادی خارج می‌کند
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای قانون بخشودگی جرایم توسط سازمان تأمین‌اجتماعی، کارفرمایان را از بحران اقتصادی خارج می‌کند.
روابط عمومی اهداف سازمانی را ارتقا می‌بخشد
مدیرکل تأمین اجتماعی غرب تهران بزرگ:
مدیرکل تأمین اجتماعی غرب تهران بزرگ گفت: امروزه در سازمان‌های پیشرو؛ روابط عمومی و ارتباط با مخاطبان از جایگاه خاصی برخوردار است و موفقیت هر سازمانی در گرو بهره‌گیری از دانش و تخصص مسئولان و کارشناسان روابط عمومی در جمع‌آوری اطلاعات و انتقال آن است.
بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان موجب پایداری واحدهای تولیدی می شود
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید شرایطی برای کارفرمایان فراهم شود تا ایستادگی خود را حفظ کنند، گفت: بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان یکی از راه هایی است که موجب پایداری واحدهای تولیدی و صنعتی می شود.
اطلاع رسانی به کارفرمایان استان خوزستان برای بهره مندی ازقانون بخشودگی جرائم
محمود یارعلیزاده گفت : در راستای اطلاع رسانی قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب قریب به 95 هزار پیامک برای کارفرمایان این استان ارسال شد.
رونق اشتغال و پایداری امنیت جامعه منوط به پایداری سازمان تامین اجتماعی است
مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل:
جلسه شورای اداری اداره کل و شعب تابعه تامین اجتماعی استان اردبیل، با حضور مدیرکل تأمین اجتماعی این استان و روسای شعب و با محوریت ارزیابی عملکرد سال ١٣٩٦ و همچنین اعلام و تبیین برنامه های عملیاتی سال ١٣٩٧ برگزار شد.
دیدار مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان با روسای کانونهای بازنشستگی
مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان با روسای کانونهای بازنشستگی دیدار و پیرامون مسائل و مشکلات بازنشستگان و مستمری بگیران بحث و گفتگو کردند.
شفافیت در امور و عدالت در ارائه خدمات، لازمه تکریم مخاطبین است
جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای برای کارفرمایان راهگشاست
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب برای کارگاه‌هایی که از نظر مالی دچار مشکل هستند، بسیار راهگشاست و کارفرمایان مدیون را در پرداخت بدهی‌هایشان یاری می‌کند.
ایجاد پرونده های الکترونیک بیمه شدگان استان البرز تا پایان امسال
مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز گفت: با هدف افزایش رضایتمندی بیمه شدگان و کارفرمایان سازمان تأمین اجتماعی طی ۴ سال گذشته نحوه ارائه خدمات دستخوش تغییرات شده و ارائه خدمات به سمت گسترش آی تی و آی سی تی رفته است.
در سایه تعامل با کارفرمایان آرامش نیروهای مولد کشور را فراهم کنیم
مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان:
محمود یارعلیزاده در جلسه کارگروه اجرائیات واحدهای تابعه شعب اهواز بر تعامل با کارفرمایان و انجام هر چه بهتر تعهدات این استان تاکید کرد.
بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان، باعث تداوم فعالیت آنان می‌شود
دبیرکل اتاق اصناف ایران:
دبیرکل اتاق اصناف ایران گفت: بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان باعث دلگرمی شده و در تداوم فعالیت‌های آنان بسیار مؤثر است.
بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان شرایط بحرانی تولیدکنندگان را به حداقل می رساند
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب از سوی سازمان تامین اجتماعی، موجب به حداقل رساندن شرایط بحرانی تولیدکنندگان و افزایش روند فعالیت آنها می شود.
برگزاری همایش بررسی تبیین اندیشه های والای حضرت امام خمینی (ره)به میزبانی اداره کل تامین اجتماعی خوزستان
همزمان با بیست و نهمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران همایش بررسی و تبیین اندیشه های والای حضرت امام خمینی (ره) با حضور فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج ، مدیران و کارکنان شعب تامین اجتماعی استان خوزستان برگزار شد.
تعامل سازمان تامین اجتماعی با تولیدکنندگان و کارفرمایان ارزشمند است
عضو انجمن صنفی مدیران صنایع:
عضو انجمن صنفی مدیران صنایع با بیان اینکه تعامل سازمان تامین اجتماعی با تولیدکنندگان و کارفرمایان ارزشمند است، گفت: جامعه کارفرمایی یکی از شرکای مهم اجتماعی این سازمان هستند که حق بیمه کارگران را به سازمان تامین اجتماعی پرداخت می کنند.
بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب اقدامی درراستای بهبود فضای کسب وکاراست
مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان گفت: کارفرمایان خوش حساب تا دهم تیر ماه فرصت دارند تا از 100 درصد بخشودگی جرائم بیمه ای خود بهره مند گردند.
بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان نقش مهمی در رونق اقتصادی و تولید کشور دارد
نماینده مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب از سوی سازمان تامین اجتماعی، مشوقی برای کارفرمایان است، گفت: اگر این طرح به طور کامل اجرا شود، قطعاً نقش مهمی در رونق اقتصادی و تولید کشور خواهد داشت.
دانش آموزان مدارس خوزستان از شعب تامین اجتماعی این استان بازدید کردند
بیش از 700 نفر دانش آموزدراجرای طرح سراسری از شعب تامین اجتماعی خوزستان بازدید کردند.
کارفرمایان خوش‌حساب فرصت بهره مندی از بخشودگی جرایم را ازدست ندهند
مدیرکل تامین‌اجتماعی استان زنجان گفت: تاریخ بهره مندی از بخشنامه بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب تا 10 تیرماه امسال است.
بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان موجب خروج کارگاه ها از بحران اقتصادی می شود
عضو هیات مدیره اتاق اصناف ایران:
عضو هیات مدیره اتاق اصناف ایران با بیان اینکه بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان از سوی سازمان تامین اجتماعی اقدامی بسیار مفید و مثبت بوده است، گفت: این امر موجب خروج کارگاه ها از بحران اقتصادی بوده و اثربخشی موثری دارد.
بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان برای کاستن از مشکلات تولیدکنندگان موثر است
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب موجب سرعت بازپرداخت بدهی ها می شود، گفت: این امر باعث ایجاد اطمینان برای ادامه فعالیت کارگاه ها و آینده شرکتها خواهد شد.
مزارشهدای بجنورد به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد گلباران وعطرافشانی شد
درمراسمی به مناسبت گرامیداشت سالروز سوم خرداد فتح خرمشهر که باحضور استاندار، معاونین استاندار، مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی و دیگر مسئولان ارشد استانی برگزارو مزار شهدای بجنورد گلباران و عطرافشانی شد.
تقدیررئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از زحمات و تلاشهای محمد علی عباس زاده وحید مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی در جهت برگزاری مطلوب مراسم گرامیداشت هفته کار و کارگر و ارائه خدمات مناسب به جامعه کارگری تقدیر و تشکر کرد.
بخشودگی جرائم بیمه ای برای عبور از بحران اقتصادی کارگاه ها بسیار کمک کننده است
عضو هیات مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت ایران:
عضو هیات مدیره و قائم مقام دبیر کل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: بحث بخشودگی جرائم بیمه ای برای عبور از بحران اقتصادی کارگاه ها بسیار کمک کننده است و پیشنهاد می شود تا زمانی که واحدهای اقتصادی در حالت بحران و فشار مالی هستند، این طرح تداوم داشته باشد.