• ۱۳۹۸ يکشنبه ۵ خرداد
  • اِلأَحَّد ٢١ رمضان ١٤٤۰
  • Sunday, May 26, 2019
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی:
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی توریسم درمانی را از عرصه‌های مهم همکاری میان ایران و عراق دانست و گفت: آماده انتقال تجربیات در رابطه با بیمه‌های اجتماعی و همچنین ارائه خدمات توریسم درمانی به عراق هستیم.
معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی تأمین‌اجتماعی:
معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی سازمان تأمین‌اجتماعی فعال‌سازی پروژه‌های سرمایه‌گذاری و کارآمدی دارایی‌های راکد را از اولویت‌های اقتصادی این سازمان دانست و افزود: این موضوعات در بودجه سال‌جاری نیز مورد توجه قرار گرفته است.
معاون اداری و مالی سازمان تأمین‌اجتماعی:
معاون اداری و مالی سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: بودجه سال‌جاری در اختیار تمامی واحدهای سازمان قرار گرفت و با مشارکت و مشورت همه واحدها تهیه و تنظیم شد.
عضو هیأت‌مدیره سازمان تأمین اجتماعی:
عضو هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی توجیه اقتصادی، اشتغال‌زایی و ایجاد ارزش افزوده را از مهمترین مولفه‌های سرمایه‌گذاری اقتصادی این سازمان دانست.
مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی:
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اقتصاد مقاومتی را نقشه راه بلند مدت برای اقتصاد کشور دانست وافزود: اهداف اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری در مأموریت های سازمان تأمین اجتماعی تبیین شده است.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار ویژه
بیشتر
آخرین خبرها پربیننده ترین ها  
امیرالمؤمنین علی(علیه السّلام)، کسی که جانش را با خدا معامله کرد با حضوراسمعیل نبوی مدیرکل تامین اجتماعی همدان ودکتر سیروس الوند مدیرکل بهزیستی استان وکارشناسان ذیربط مباحث بیمه ای بررسی شد. به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی و سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر روز مقاومت، ایثار و پیروزی، سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری و جمعی از مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی از جمله رئیس روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی این استان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند. میرزایی مدیر کل تامین اجتماعی شرق تهران بزرگ در جلسه کمسیون نظارت بر امر بیمه ای کانون هماهنگی شورای اسلامی کار و بررسی مسائل و مشکلات مشاغل سخت و زیان آور کارخانجات استان تهران بر استاندارد سازی محیط کار تاکید کرد. فعالیت بیش از ١٢هزار کارگاه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در استان چهارمحال و بختیاری جمیل حق پرست مدیر کل تامین اجتماعی گیلان با بیان اینکه معتقدم معلمان دارای نقشی اساسی و ارزنده در انسان سازی و توسعه فرهنگی آموزشی یک کشور دارند خاطر نشان ساخت : از این رو این قشر نباید نگرانی بابت امنیت شغلی و آینده خود داشته باشند و این وظیفه تمامی نهادها و مسئولین جامعه است تا بستر لازم برای رسیدن به شرایط مطلوب یک زندگی شرافتمندانه با برخورداری از حقوق قانونی را برای آنها فراهم نمایند . محمدرسول سماکچی رئیس کانون کارفرمایی استان گیلان در جمع فعالان تشکلها و مدیران و کارشناسان تامین اجتماعی گفت: تامین اجتماعی متعلق به بیمه شدگان و بازنشستگان است. در ارتقای کیفیت خدمات بیمه ای و درمانی تأمین اجتماعی تلاش کنیم به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر مدیر کل تامین اجتماعی کردستان به همراه همکاران ستادی و روسای شعب یک و دو سنندج و همکارانشان با حضور در مزار شهدای بهشت محمدی سنندج با اهدای شاخه‌های گل با آرمانهای شهدا و رهبر کبیر انقلاب تجدید میثاق نمودند. مدیرکل تامین اجتماعی استان سیستان و بلوچستان به همراه معاونین بیمه ای و اداری مالی با برپایی میز خدمت به مناسبت حماسه سوم خرداد در محوطه نماز جمعه زاهدان پاسخگوی سوالات نمازگزاران بودند .
افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی از اردیبهشت اعمال و پرداخت می شود/ بسته حمایتی رونق تولید را برای کارفرمایان ابلاغ کردیم افزایش مستمری بازنشستگان برای اولین بار با حقوق اردیبهشت در حال پرداخت است/ مابه التفاوت حقوق فروردین در خرداد پرداخت می شود پرداخت مستمری اردیبهشت بازنشستگان تامین اجتماعی با اعمال افزایش های سال جاری آغاز شد/ حقوق مستمری بگیران استان های سیل زده با اعمال افزایش سال جدید پرداخت شد فراخوان جذب نیرو در اداره کل امور بین الملل سازمان تامین اجتماعی افزایش مستمری های بازنشستگی ، از کارافتادگی و مجموع مستمری بازماندگان مشمولین قانون تامین اجتماعی درهیات دولت تصویب شد خدمات بهتر درانتظار بازنشستگان میزان افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران در سال 98 راهنمای کاربران برای استفاده از درگاه خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی