کلیک کنید
 • ۱۳۹۶ دوشنبه ۷ فروردين
 • اِلأِثنين ٢٨ جمادي الثانيه ١٤٣٨
 • Monday, March 27, 2017
معاون اداری و مالی تامین اجتماعی خبر داد:
معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در بخش های بیمه ودرمان این سازمان در سال جاری خبر داد.
آخرین جلسه شورای اداری سال 95در اداره کل استان کرمانشاه
آخرین جلسه شورا یاداری اداره کل استان کرمانشاه با حضور کیومرث فلاحی مدیر کل استان ومعاونین , روسای شعب و رئیس وکارشناسان ارشد اداره کل استان با دستور کار بررسی عملکرد شعب و محوریت وصول درآمد و عملکرد شعب در طرح بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب تشکیل شد . فلاحی ضمن تقدیر از عملکرد همکاران وتوصیه به جدیت و تلاش روز افزون در انجام وظایف محوله , با توجه به محدودیت زمان جهت استفاده کارفرمایان از طرح بخشودگی جرائم تاکید نمود همه همکاران در اجرا و اطلاع رسانی این فرصت ایجاد شده اهتمام ورزند .
نشست تعاملی مدیر کل تامین اجتماعی استان با شرکای سازمانی
با حضور مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه , رو سا و معاونین اداره کل رفاه کارو تامین اجتماعی , خانه صنعت و معدن خانه کارگر واداره کل صنعت معدن وتجارت استان در واحد پتروشیمی کرمانشاه نشستی صمیمی با موضوع تعامل بین بخشی و محوریت تسریع امور مربوط به شرکای سازمان تامین اجتماعی برگزار شد . دراین نشست که روسای شعب 2, 3 وبیستون کرمانشاه مدیرکل را همراهی میکردند , کیومرث فلاحی مدیر کل استان بر لزوم تعامل و همفکری همکاران و روسای شعب سازمان با واحدهای تولیدی تاکید نمود .
باهمکاری اداره کل خدمات عمومی رفاه سازمان , اداره کل استان کرمانشاه و با حضور رئیس اداره امور باشگاهها و مراکز رفاهی سازمان
به گزارش واحد روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه به منظور توسعه صنعت گردشگری و امکان بازدید از جاذبه های فرهنگی , تاریخی وطبیعی استان , کارکنان سازمان تامین اجتماعی از سراسر کشوربه کرمانشاه , سینه ستبر ایران اسلامی و سرزمین سنگ وآب سفر خواهند کرد. آشنایی هرچه بیشتر کارکنان سازمان تامین اجتماعی کشوربا این دیار کهن و بهره مندی از ظرفیت ها و جاذبه های زیبای گردشگری آن از جمله آثار تاریخی و باستانی همچون طاق بستان , کتیبه بیستون و فرهاد تراش , معبد آناهیتای کنگاور , گور دخمه ها و سراب دیدنی صحنه , غار قوری قلعه جوانرود و روانسر , روستای هجیج و چشمه رویائی بل در پاوه , آتشکده و قلعه زیبای شیان در اسلام آباد, سراب ریجاب دالاهو , کتیبه آنوبانی نی سرپل ذهاب کاخ ساسانی و نخلستانهای زیبای قصر شیرین , کوههای بازی دراز و گور دخمه طاق فرهاددر گیلانغرب و بسیاری دیگر از اماکن و آثار تاریخی و فرهنگی برخی دیگر از اهداف این برنامه ریزی به شمار می رود و بر همین اساس شرایط سفر کارکنان سازمان از سراسر کشور به استان کرمانشاه مهیا شده است طی جلسه ای که با حضور کیومرث فلاحی مدیرکل تامین اجتماعی استان ، بیوس معاون اداری مالی و تعدادی از کارشناسان ستاد با آقای بابک رمضان نیا رئیس اداره امور باشگاهها و مراکز رفاهی سازمان تامین اجتماعی در روز دو شنبه 2/١2/١٣٩٥ در اداره کل استان کرمانشاه برگزار گردید , مقرر شد با توجه به برنامه ریزی به عمل آمده اجرای این طرح از نیمه دوم اسفند ماه سال جاری آغاز و تا پایان تعطیلات نوروز ٩٦ ادامه خواهد داشت در حال حاضر اداره کل استان کرمانشاه آماده پذیرائی از میهمانان و همکاران سازمان از سراسرکشور می باشد.
تجلیل از همکاران بازنشسته
مدیر کل استان کرمانشاه در دیداری صمیمی از همکاران بازنشسته سالهای ۹۴و۹۵تقدیر و نظرات و پیشنهادات سازنده انها را برای بهبود روند خدمات دهی به بیمه شدگان وکارفرمایان شنید . وی با احترام و تقدیر از همکاران بازنشسته بعنوان ذخایر فکری ومشاورین توانمند مدیران سازمان از انان خواست تا همه انچه که در سالهای خدمت صادقانه شان بعنوان تجربه اندوخته اند به مدیران و همکاران امروز انتقال دهند. در پایان به رسم یادبود لوح تقدیری همراه با هدیه به هر یک از حضار تقدیم شد
افتتاح شعبه ماهیدشت کرمانشاه بمناسبت ایام الله دهه فجر
باحضور استاندار و مقامات استانی و محلی شعبه تامین اجتماعی ماهیدشت افتتاح شد . دراین مراسم فلاحی مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه با اعلام این مطلب که سیاست سازمان و مدیران عالی ان در قالب طرح تکریم ارباب رجوع و لحاظ نمودن حقوق شهروندی شرکای خود ,استقرار شعب وکارگزاریها در حوزه هاییست که کمترین هزینه زمانی و مسافتی را برای انان داشته باشد .لذا باتوجه به وجود صنایع سیمان سامان و روغن نازگل در ماهیدشت و دیگر صنایع و کارگاههای تولیدی , صنعتی و کشاورزی و دامپروری , سازمان با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد تومان اقدام به تاسیس شعبه که علاوه بر فضای اداری از امکانات مهمانسرا و یک واحد سرایداری نیز برخوردار است نمود . در ادامه دکتر رازانی استاندار محترم کرمانشاه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و تقدیر از تلاشهای مدیران سازمان و پرسنل خدوم ان از تاسیس شعبه ماهیدشت در جهت ارایه خدمت به بیمه شدگان حوزه ان تشکر و با احترام به کلام الله مجید وپرچم جمهوری اسلامی ایران شعبه را افتتاح نمود .
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
سایتهای ادارات کل سایتهای مدیریت های درمان بیمارستان ها
چند رسانه ای
عکس
فیلم
کاریکاتور
 
 • در نمازخانه اداره کل استان کرمانشاه برگزار شد
 • با حضور مدیرکل ومعاون اداری مالی استان
 • تجلیل از بازنشسته , همسر بازمانده وازکارافتاده کلی نمونه سازمان تامین اجتماعی
 • گزارش تصویری
*اطلاعیه مهم* بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب تا پایان ششم اردیبهشت 96 *اطلاعیه مهم*                  آغاز سال نو را به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان محترم سازمان تأمین اجتماعی تبریک عرض می نماییم.
Page Generated in 6/0550 sec