اخبار ویژه

استخدام خانواده معظم شهدا

استخدام خانواده معظم شهدا

از بین ١٩ هزار و ٧٧٢ نفر که در این آزمون شرکت کرده اند، ١٥٦٦ نفر جذب خواهند شد و مطابق با قوانین مربوطه ٢٥ درصد از سهمیه استخدامی سازمان تأمین اجتماعی به خانواده معظم شهدا اختصاص دارد و همچنین بر اساس تبصره 2 ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران 10% از سهمیه استخدام مذکور به فرزندان همکاران جانباز بازنشسته تعلق دارد.

ولادت حضرت ابوالفضل و روز جانباز

ولادت حضرت ابوالفضل و روز جانباز

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، ایثار و ایستادگی بر روی ارزشهای انقلابی را یک راهبرد و تکلیف و نگاه ارزشی در این سازمان عنوان کرد و گفت: سازمان تامین اجتماعی وارد حاشیه نمی شود و به ارزشهای انقلابی معطوف شده است. نمونه آن افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس بود که رهبر معظم انقلاب راه اندازی آن را مطالبه کرده بودند و افتخار افتتاح توسط این سازمان انجام شد.

راهیان نور 96

راهیان نور 96

در راستای ترویج فرهنگ ایثار وشهادت و به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و انتقال ارزشهای هشت سال دفاع مقدس به نسل سوم انقلاب، حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تامین اجتماعی اقدام به اعزام کاروان راهیان نور متشکل از 370 نفر از همکاران سازمانی و خانواده های گرامی ایشان در قالب 8دستگاه اتوبوس به مناطق جنگی و عملیاتی جنوب کشور نمود تا با حضور در این مکانهای مقدس، خاطره ایثارگری های شهدا و جانبازان زنده نگه داشته شود. این کاروان روز دوشنبه 95/12/30 عازم سرزمین نور، گردید.

گرد همایی عاشوراییان سال95

اولین گردهمایی عاشوراییان سازمان تامین اجتماعی

گرد همایی عاشوراییان سال95

مراسم گردهمایی عاشوراییان سازمان تامین اجتماعی با حضور مدیران سازمان تامین اجتماعی

هر روز یک آیه از کلام وحی

تقوی و آرامش ملازم یکدیگرند
امروز ۱۳۹۶ سه شنبه ۲ خرداد
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان تأمین اجتماعی می باشد.
مجری شرکت نوآوران تارنما گستر
Page Generated in 2/9970 sec