زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور ساعت 14:58 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۶/۲۱ ساعت 14:57    تعداد بازدید: 679    کد مطلب: 65711

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی:
تعامل با نمایندگان مجلس شورای اسلامی راهبرد سازمان تامین اجتماعی است
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه تعامل با دستگاههای اجرایی، قانونی و قضائی راهبرد این سازمان محسوب می شود، گفت: این موضوع همواره مورد تاکید مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عبدالرحمن تاج الدین افزود: نشست با نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای این سازمان بسیار مهم است از این رو برگزاری نشست با مجامع نمایندگان استانی به مانند سالهای گذشته در دستور کار است و روز گذشته با نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی جلسه خوبی برگزار شد.
وی اظهار داشت: در این جلسه دکتر رضا راعی قائم مقام مدیرعامل و دکتر محمدعلی همتی عضو هیات مدیره تامین اجتماعی از فعالیت های این سازمان در سال های اخیر و پروژه های در حال ساخت تامین اجتماعی گزارش هایی ارائه داشتند و نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز نقطه نظرات خود را مطرح کردند.
تاج الدین گفت: مقرر شد گزارشی از فعالیت های بخش های بیمه و درمان تامین اجتماعی در استان تهران تهیه و به نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این استان تحویل شود.
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اثرات مثبت جلسات با نمایندگان مجلس شورای اسلامی افزود: این جلسات در شناخت نمایندگان از خدمات این سازمان و اطلاع سازمان تامین اجتماعی از مطالبات نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بسیار موثر است.

 

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha