• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۴ مهر
  • اِلأَربِعا ١٥ محرم ١٤٤۰
  • Wednesday, September 26, 2018

آزمایشگاه

آزمایشگاه بیمارستان شهدای ١٥ خرداد ورامین با بهره گیری از پرسنل مجرب و متعهد و استفاده از تجهیزات بروز و پیشرفته دنیا اقدام به خدمت رسانی به مراجعین محترم می نماید.
این آزمایشگاه در سال ١٣٩٥ پذیرای ١٣٨٣٦٤ نفر از مراجعین محترم بوده است که تلاش پرسنل خدوم و زحمت کش این واحد منتج به تولید ٦٥٠٥٢٩ جواب آزمایش تخصصی شده است.
آزمایشگاه بیمارستان ١٥ خرداد ورامین در راستای رسالت اصلی بیمارستان با هدف ارتقاء سطح سلامت گیرندگان خدمت و با تاکید بر ایمنی بیمار و ارتقاء مستمر کیفیت خدمات اقدام به خرید و تجهیز آزمایشگاه به جدید ترین دستگاه های روز دنیا نموده است از جمله این دستگاه ها:
سل کانترهای (Sysmex K-٢١) , (NIHON@), (Sysmex Xs٥٠٠i) ,
اتو آنالایزرهای (mindray BS٨٠٠) , (Hitachi) , (BT٣٠٠٠) , (Selektra)
دستگاه اتوماتیک تست های هورمونی الایزاپرسسور (ADD Car) دستگاه اتوماتیک تست های انعقادی و بانک خون مجهز به کامل ترین تجهیزات تایید شده جهانی و دارای گواهینامه هموویژللنس از سازمان انتقال خون کشوری می باشد.

 

 

آزمایشگاه بیمارستان شهدای 15 خرداد ورامین با انجام آزمایشات عمومی و تخصصی زیر در حال ارائه خدمت به همشهریان محترم می باشد :


CBC  یا آزمایش کم خونی و شمارش سلولی


آزمایشات کبدی (AST , ALT , ALK , Bili)  آزمایشات تیروئید (T4 , T3 , TSH) آزمایشات هورمونی (PRO , LH , FSH , ES)
آزمایشات میکروبی (U/C , RF , ASO) ازمایشات انعقادی (PT , PTT , Fib) ازمایشات سرولوژی (CRP , RF , ASO)
جهت تسهیل در اخذ پذیرش و انجام آزمایشات خواهشمند است به نکات ذیل توجه فرمایید :
1 – انجام آزمایش فقط با دستور کتبی پزشک انجام می گردد . (نسخ پزشکان سازمان تامین اجتماعی رایگان و سایر نسخ آزاد فقط با تایید پطشکان مرکز انجام می پذیرند)
2 – لطفا با دستورات پزشک در مورد نحوه آمادگی های لازم برای انجام آزمایش دقت فرمایید . (ضمنا برگه آمادگی قبل از آزمایش توسط پذیرش آزمایشگاه نیز به بیماران ارئه می گردد)
3 – فقط با مراجعه حضوری قادر به اخذ نوبت آزمایش می باشد.
4 – برای دریافت جواب آزمایشات طبق تاریخ ذکر شده در برگه پذیرش و در ساعات 10 الی 12 مراجعه فرمایید.

بخش پاتولوژی

 

بخش پاتولوژی بیمارستان 15 خرداد ورامین از ساعت 7:30 تا 14 پذیرای کلیه بیمه شدگان تامین اجتماعی به شکل رایگان و سایر بیمه ها وعموم بیماران محترم با تعرفه دولتی می باشد.
این مرکز با هدف بررسی و تشخیص انواع بد خیمی ها و سرطان ها بر روی بافت های ارسالی از قسمت های داخلی و جلدی – پوستی و تست سرطان دهانه رحم (پاپ اسمیر) و سیتولوژی مایعات و FNA  و...با کادری مجرب و آموزش دیده و به کار گیری دستگاه های برند و پیشرفته از بدو تاسیس بیمارستان دایر شده است و کماکان در حال خدمت دهی می باشد.

Page Generated in 0/5366 sec