زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۳ بهمن ساعت 11:11 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ساعت 11:29    تعداد بازدید: 87    کد مطلب: 74692

افتتاح دو دستگاه رادیولوژی دیجیتال در درمانگاه های تخصصی تامین اجتماعی قروه و بیجار
بهره برداری ازدستگاه های جدید تصویربرداری رادیولوژی دیجیتال در درمانگاه های تخصصی تامین اجتماعی قروه و بیجار یکی از بهترین دستگاه های تصویربرداری با برند جهانی است که قادر است خدمات خوبی را به مراجعین و بیمه شدگان ارائه دهد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، با حضور مقامات و شخصیت های استانی و شهرستانی درمانگاه های تخصصی تامین اجتماعی قروه و بیجاربه دستگاه تصویربرداری رادیولوژی دیجیتالی کاملا مدرن و با قابلیت های بالا از جمله کاهش دوز دریافتی توسط بیمار و بهداشت اشعه، امکان تغییر کنتراست و کیفیت تصاویر، توانایی ذخیره سازی تصویر در رایانه و انتقال آن به سایر مراکز، عدم نیاز به فیلم کلیشه ای و مراحل ظهور و ثبوت و نیز آماده‌شدن سریع تصویر، نسبت به رادیوگرافی معمولی آنالوگ مجهز شدند.

دکتر هوشنگ فولادی مدیر درمان تامین اجتماعی کردستان اظهار داشت: دستگاه های آنالوگ پرتودهی و اشعه های زیان بخش بالایی داشتند اما در نوع دیجیتالی آن حجم ساطع کردن اشعه پایین و مدت زمان کمتری را هم شامل می شود.
وی در آیین افتتاح دستگاه های رادیولوژی این مراکز تخصصی سرپایی اظهار داشت: دستگاه های رادیولوژی دیجیتال این مراکز با اعتباری بالغ  بر ٣ میلیارد ریال تجهیزات و زیرساخت به بهره برداری رسیده است.
وی بیان کرد: علاوه بر خرید این دستگاهها؛ مراحل زیر ساخت و آماده کردن اتاق های تصویربرداری و نیز خرید تجهیزات جانبی این دستگاه ها از قبیل استابلایزر، کولر گازی و غیره اعتباری بالغ بر ٥٠٠ میلیون تومان در برداشته است.
دکتر فولادی تصریح کرد: با بهره برداری از این دستگاه ها یکی از بهترین مراکز تصویربرداری استان را در مراکز درمانی شهرستان های بیجار و قروه در اختیار داریم که خدمات خوبی را به مراجعین و بیمه شدگان ارائه می دهند.
مدیر درمان تامین اجتماعی کردستان ضمن تاکید بر رعایت استانداردها در خدمت رسانی به مردم و بیمه شدگان تامین اجتماعی گفت: درمانگاه های تأمین اجتماعی بیجار و قروه جزو کم شکایت ترین حوزه های درمانی استان کردستان هستند  و این مهم را حاصل تعامل و همیاری مجموعه درمانی این مرکز با مردم اعلام کرد.
 

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha