زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۱ بهمن ساعت 13:20 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ساعت 13:20    تعداد بازدید: 60    کد مطلب: 74561

توسعه و تجهیز بیمارستان تامین اجتماعی ارس در دستور کار است
مدیر درمان تامین اجتماعی اردبیل با اشاره به اقدامات درحال انجام برای توسعه و تجهیز بیمارستان ارس گفت: برای توسعه و تجهیز این بیمارستان برنامه های متنوعی داریم و تلاش می کنیم این مرکز و تجهیزات آن را به بهترین نحو ممکن ارتقاء دهیم تا مرکزی پیشرفته و مجهز و درخور شأن بیمه شدگان باشد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر قادر برجی در دیدار با دکتر علایی فرماندار پارس آباد اظهار داشت: در ایام الله دهه مبارک فجر سیستم PACS در بیمارستان ارس راه اندازی شد و عملیات اجرایی پروژه بهسازی بخش مامایی آن مرکز که در حال انجام است، بزودی پس از بازسازی و استاندارد سازی (LDR) مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی افزود: همچنین عملیات اجرایی ارتقاء هتلینگ بیمارستان ارس با اعتباری بالغ بر بیست میلیارد ریال درحال انجام است و برای سال آتی بیش از چهل میلیارد ریال برای ادامه ارتقاء هتلینگ بیمارستان ارس اعتبار اختصاص یافته است.

مدیردرمان تامین اجتماعی اردبیل افزود: در حوزه نیروی انسانی متخصص نیز سه نفر پزشک متخصص قلب و یک نفر پزشک فوق تخصص جراحی توراکس برای این مرکز جذب و بکارگیری شده اند.
دکتر علایی فرماندار پارس آباد نیز در این دیدار گفت: جمعیت پارس آباد نسبت به قبل از انقلاب بیش از صد هزار نفر افزایش یافته و به ١١٠هزار نفر رسیده است که با احتساب جمعیت مناطق توابع حدود٢٢٠ هزار نفر در این شهرستان ساکن هستند.

وی افزود: این منطقه درحوزه بهداشت و درمان نیاز به توجه ویژه دارد و چنانچه برنامه ریزی علمی و دقیقی انجام نشود، امکانات درمانی شهرستان پاسخگوی نیازهای مردم نخواهد بود.
فرماندار پارس آباد در ادامه بیان داشت: بیمارستان تامین اجتماعی ارس برای این منطقه نعمت بزرگی محسوب می شود.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha