زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۵ آذر ساعت 11:47 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۹/۱۵ ساعت 11:47    تعداد بازدید: 116    کد مطلب: 70423

مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران در بازدید از شرکت صنعتی بهشهر:
سازمان تامین اجتماعی حامی تولیدگران است
مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران گفت: در شرایط خاص اقتصادی و در جهت اشتغال پایدار که منجر به توسعه کشور می‌شود، سازمان تامین اجتماعی حامی تولیدگران است و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،ناهید حیدری، مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ در نشست با اعضای هیات مدیره کارخانه تولید روغن‌های گیاهی و خوراکی (زیر مجموعه سابق صنایع بهشهر) افزود:در شرایط دشوار اقتصادی کشور ، نقش سازمان‌های حمایتگر از جمله سازمان تامین اجتماعی برجسته‌تر می‌شود.

حیدری با اشاره به منشور خدمت به مردم در سازمان تامین اجتماعی در شرایط سخت و دشوار اقتصادی گفت: این منشور همسو با برنامه راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و اداره کل غرب تهران بزرگ هر هفته در راستای اهداف این منشور با حضور در  کارگاه‌های بزرگ مسائل و مشکلات بیمه‌ای آنها را در چارچوپ قانون مورد بحث و تبادل‌نظر قرار می‌دهد.
وی در خصوص ارائه تسهیلات به کارگاه‌هایی که تحت پوشش تامین اجتماعی هستند و با مشکلات و ریسک‌هایی همراه هستند، گفت: سازمان تامین اجتماعی با توجه به بحران‌های جامعه، کارگاه‌هایی که دارای ریسک هستند را پوشش می‌دهد و به آنها جهت پرداخت حق بیمه تسهیلات و مشوق‌هایی را ارائه می‌کند تا این افراد بتوانند کارگاه‌های خود را حفظ نمایید.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ١٢٠هزار کارگاه تحت پوشش تامین اجتماعی اداره کل غرب تهران هستند، گفت: از طریق کمیته‌های تخصی در شورای تامین استان و استانداری به کارگاه‌های بحران‌زده در نحوه پرداخت حق بیمه کمک می‌کنیم و همچنین در بازنشسته شدن نیروهای آنها اقدام خواهیم کرد.
مهندس شهر رضایی، مدیر عامل شرکت صنعتی بهشهر با اشاره به تاریخ تاسیس این شرکت گفت: شرکت سالانه ٥٥٠ هزار تن روغن نباتی مورد نیاز کشور را تامین می‌نماید. 
وی افزود: این شرکت در حال حاضر ١٥٠٠ نفر بیمه‌شده اصلی تحت پوشش تامین اجتماعی دارد و طی سال‌های اخیر نزدیک به ٢٥٠ نفر بازنشسته شده‌اند که از این تعداد برقراری مستمری بیش از ١١٠ نفر در کارهای سخت و زیان‌آور بود.
مهندس شهررضایی حضور مدیر کل غرب تهران بزرگ و هیات همراه را جهت به حداقل رساندن مشکلات این شرکت کاری ارزشمند توصیف نمود و افزود: در شرایط سخت و دشوار اقتصادی همیاری و حضور تامین اجتماعی باعث دلگرمی کارکنان است و به لطف خدا و همت مسئولان دلسوز و تلاش کارکنان ملت ایران همانند گذشته از این شرایط سخت  نیز عبور خواهند کرد. 

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha