زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۵ آذر ساعت 09:01 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۹/۱۵ ساعت 10:32    تعداد بازدید: 118    کد مطلب: 70417

مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد:
تامین اجتماعی در بخش الکترونیکی ساختن خدمات اقدامات گسترده ای انجام داده است
جلسه کارگروه توسعه مدیریت با حضور مدیرکل و کارشناسان اداره کل تامین اجتماعی و معاون توسعه منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد .


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد در این جلسه، تحقق تامین اجتماعی الکترونیک را از اولویت های کاری در این سازمان دانست و گفت:در حوزه الکترونیک ، اقدامات گسترده ای در این سازمان صورت گرفته است و در حال حاضر بخش زیادی از خدمات به صورت غیرحضوری و الکترونیک به کارفرمایان ، بیمه شدگان و مستمری بگیران ارایه می شود . عباس نور محمدی اظهار داشت : ارایه خدمات الکترونیکی از نشانه های توسعه جوامع امروزی و از ویژگی های اصلی سازمان های توسعه یافته محسوب می شود و سازمان تامین اجتماعی جزو سازمان های پیشرو در این زمینه به شمار می رود .

وی شفافیت ، دقت و سرعت در پاسخ گویی را از نتایج الکترونیکی شدن خدمات برشمرد و افزود : با توجه به گستردگی جمعیت زیر پوشش سازمان تامین اجتماعی ، نظارت مستمر بر چگونگی و روند ارایه خدمات و رضایت مندی جامعه هدف ، امری ضروری و حیاتی به شمار می رود و دستیابی به این اهداف جز با الکترونیکی شدن خدمات میسر نمی شود .

معاون توسعه منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویر احمد نیز در این جلسه گفت: طیف گسترده ای از جمعیت کشور و استان زیر پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند و این امر ، حساسیت خدمت در این سازمان بزرگ بیمه ای را افزایش داده است.

هرمزی افزود : سازمان تامین اجتماعی در زمره دستگاه های برتر کشور است که توانسته با ارایه و توسعه خدمات الکترونیکی ، زمینه رضایت مندی جامعه هدف خود را فراهم کند .

وی گفت: احساس تعلق خاطر نسبت به سازمان در میان کارکنان تامین اجتماعی بسیار مشهود است و این ویژگی به ایفای بهتر وظایف و ارایه خدمت و در نتیجه رضایت مندی بیمه شدگان سازمان کمک می کند .

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha