زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۵ آذر ساعت 09:00 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۹/۱۵ ساعت 10:17    تعداد بازدید: 46    کد مطلب: 70416

پیوستن ٢٨٥ بانوی گیلانی درمهرماه سالجاری به بیمه زنان خانه دار
تعداد بیمه شدگان تحت پوشش تامین اجتماعی گیلان در مهرماه بیش از ١٥٠٠ نفر افزایش یافت .


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،جمیل حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با اشاره به اینکه تا پایان مهرماه سالجاری تعداد ٤٠٨ هزار و 151 نفر بیمه شده اصلی و ١٢١ هزار و 635 نفر مستمری بگیر تحت پوشش تامین اجتماعی استان هستند، افزود : این تعداد بیانگر رشد بیش از ١٥٠٠ بیمه شده اصلی و ملحق گردیدن افزون بر ٧٥٠ مستمری بگیر در مهرماه سالجاری به جرگه خانواده بزرگ تامین اجتماعی گیلان است .

حق پرست با بیان اینکه در کنار بیمه اجباری کارگران ، امکان برخورداری از خدمات و تعهدات برای تمامی شهروندان در قالب بیمه های مشاغل آزاد ، اختیاری و... فراهم است، اذعان داشت : درمهرماه امسال تعداد ٤٢٣ نفر به بیمه شدگان مشاغل آزاد پیوسته اند که ازاین بین ٢٨٥ نفر بانوانی  هستند که از پوشش بیمه زنان خانه دار برخوردار شده اند .

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان همچنین بیمه اتباع خارجی و بیمه ایرانیان خارج از کشور را نیز در زمره دیگر خدمات این سازمان معرفی کرد وخاطر نشان ساخت: واحدهای ٢٨ گانه استان آماده انجام مشاوره های بیمه ای و پذیرش شهروندان بمنظور استفاده از مزایای بیمه ای هستند .

شایان ذکر است درحال حاضر تعداد ٢٣٦ هزار و 715 نفر بیمه شده اجباری ، ٦٠٤٢١ بیمه شده مشاغل آزاد ، ٢٥ هزار و 980 نفر بیمه شده اختیاری ، ٣١ هزار و 504 کارگر ساختمانی و ٣١ هزار و 951 نفر راننده بزرگنرین گروههای بیمه ای و ٨٢ زهرا و 497 بازنشسته ، ٦٧٠١ ازکارافتاده و ٣٢ هزار و 437 بازمانده نیز مستمری بگیران تامین اجتماعی گیلان را تشکیل و ماهانه بابت ارائه انواع تعهدات بلندمدت ، کوتاه مدت و درمان حدود ٢٥٠ میلیارد تومان پرداخت می شود .


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha