زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۴ آذر ساعت 17:21 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۹/۱۵ ساعت 22:01    تعداد بازدید: 474    کد مطلب: 70392

پیام تبریک معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی به مناسبت روز حسابدار
معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی در پیامی فرا رسیدن 15 آذر روز حسابدار را به تمام همکاران شاغل در حوزه مالی این سازمان تبریک گفت.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در پیام رحیم اردلان آمده است:

15 آذر روز حسابدار، فرصتی است مغتنم برای قدر دانی و تکریم تلاشها و زحمات همکاران حوزه های مالی که گام های موثر و خطیری را در شفاف سازی امور سازمان بر می دارند.
سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین سازمان بیمه‌گر اجتماعی کشور در عرصه‌ی ارائه خدمات به نیروهای مولد و خانواده‌های آنان، یکی از محوری‌ترین بخش‌های نظام جامع تامین اجتماعی کشور به حساب می‌آید. این سازمان با همکاری همکاران سخت‎کوش، متخصص و خدوم من جمله همکاران حوزه‎های مالی و حسابداری، در راستای نیل به اهداف سازمان و رضایتمندی هر چه بیشتر شرکاء اجتماعی سازمان اهتمام ورزیده و بی شک تلاش های آنها در  ایجاد شفافیت، ارتقای پاسخگویی‌، فراهم کردن چارچوبی برای تصمیم‌گیری، تخصیص کارامد و بهینه منابع، آگاهی از محدودیت ها، فرصت ها، تهدیدها و... بسیار مفید و سودمند است. کارکنان و نیروی انسانی شایسته، بالاترین و با ارزشترین سرمایه و بزرگترین دارایی هر سازمان و کشوری محسوب می شود، اگر چه در هیچ ترازنامه و حساب سود و زیانی آورده نمی‌شود ولی نتیجه سود و زیان و کارایی یا عدم کارایی سازمان ها را رقم می زند.

اینجانب ضمن تبریک روز حسابدار از تلاش های صادقانه همکاران ارجمند حوزه های مالی صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند متعال برای شما بزرگواران تندرستی و توفیق روزافزون خواستارم.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha