زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۴ آذر ساعت 15:18 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۹/۱۴ ساعت 15:19    تعداد بازدید: 78    کد مطلب: 70375

10 هزار نفر در جزیره خارگ تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند
مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر، طی سفری یک روزه به جزیره خارگ، با حضور در شعبه تامین اجتماعی خارگ، از بخش های مختلف آن بازدید و با کارکنان گفتگو کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،عبداله شیرکوند مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر در جریان این بازدید بیان داشت: عمده فعالیت بیمه‌ای استان بوشهر در مراکز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است.

 شیرکوند اظهار کرد: سازمان تامین اجتماعی بعنوان بزرگترین نهاد بیمه‌ای کشور است که بیش از ۴۲ میلیون نفر در کشور از خدمات این سازمان استفاده می‌کنند و بیش از سه میلیون و ۷۰۰ هزار نفر مستمری بگیر هستند .

وی با بیان اینکه عمده فعالیت بیمه ای استان بوشهر در مراکز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی فعال است، افزود: جزیره خارگ یکی از مراکز مهم صنعتی در کشور است و ۱۰ هزار و ۳۴۹ نفر بیمه شده، ٣١٦ نفر از کار افتاده، بازنشسته و بازمانده دارد که از خدمات بیمه ای این سازمان استفاده می کنند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر با اشاره به اینکه خدمات ارائه شده توسط این سازمان در راستای رضایت مندی عموم اهالی استان بوشهر خواهد بود، خاطرنشان کرد: طرح دیدارهای مردمی در همه شعب استان بوشهر  برگزار خواهد شد تا از نزدیک پاسخگوی درخواست ها و مشکلات مخاطبان ارجمند سازمان باشیم.

بخشدار ویژه خارگ در نشستی با مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر با اشاره به بیش از ۱۰ هزارنفر تحت پوشش بیمه اجتماعی در این جزیره، گفت:‌ یکی از خواسته های اصلی اهالی این جزیره تجهیز یک مرکز درمانی از سوی تامین اجتماعی در این منطقه است.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha