زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۴ آذر ساعت 14:44 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۹/۱۴ ساعت 14:44    تعداد بازدید: 84    کد مطلب: 70370

ارائه بیش از 2500 قلم دارو به بیماران تامین اجتماعی گیلان
مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان گفت: تا پایان شهریور ماه جاری، بیش از دو میلیون و ٥٠٠ هزار قلم دارو از طریق ١٢مرکز درمانی ملکی تامین اجتماعی گیلان به بیماران به طور رایگان ارائه شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر محمد حسین شهدی نژاد اظهار داشت: این مقدار دارو به بیش از ٦٤٨هزار بیمار تامین اجتماعی ارائه شد که متوسط اقلام دارویی برای هرنسخه ٣,٩مورد دارو بوده است.
وی تعداد مراجعین به آزمایشگاه های مراکز ملکی تامین استان گیلان در این مدت را، بیش از ١٠١ هزار نفر عنوان داشت و اضافه کرد: بیش از ٦٧٧هزار مورد آزمایش برای بیماران تامین اجتماعی انجام شده که متوسط میانگین هر نسخه آزمایش، نزدیک به ٧ مورد بوده است.
دکتر شهدی نژاد تعداد مراجعین به واحد پاتولوژی و سیتولوژی در تنها بیمارستان ملکی استان گیلان را، ١١٨٦نفر اعلام کرد و گفت: حدود دو هزار آزمایش در این مورد انجام گرفته است.

وی همچنین تعداد MRI انجام شده در بیمارستان رسول اکرم(ص) رشت را ٢٣٠٠مورد و سی تی اسکن انجام شده را نزدیک به ١٣٠٠مورد بیان نمود.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha