زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۴ آذر ساعت 09:09 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۹/۱۴ ساعت 09:08    تعداد بازدید: 107    کد مطلب: 70327

بازدید مدیر کل درمان تامین اجتماعی تهران از مرکز توانبخشی احبا
مدیر کل درمان تامین اجتماعی تهران همزمان با روز جهانی معلولان از مرکز روزانه توانبخشی و آموزشی احبا بازدید کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر بابک عدلی با تاکید بر اینکه مجموعه اداره کل درمان استان تهران در حال حاضر به  ٩ میلیون نفر از بیمه شدگان تحت پوشش در این استان و شهرستان های اطراف خدمات درمانی مطلوب ارائه می دهد، گفت: جمعیت تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی از این خدمات گسترده، به صورت رایگان بهره مند می شوند.
وی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی در حوزه درمان اولین خریدار و دومین تولیدکننده درمان در کشور است. خاطر نشان کرد: بیشترین مراکز درمانی تامین اجتماعی در استان تهران هستند.
وی به بیمارستان شهید دکتر لواسانی به عنوان تنها مرکز تخصصی سازمان در درمان بیماری های اعصاب و روان اشاره کرد و یاد آور شد: این بیمارستان یکی از بیمارستان های بسیار حائز اهمیت و  مطابق با استانداردهای اعتبار بخشی ملی در حال ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان و بیماران است.
دکتر عدلی افزود: می توان از ظرفیتها و خدمات درمانی بیمارستان لواسانی برای بیماران تحت پوشش تامین اجتماعی در این مرکز توانبخشی بهره مند شد.
وی اذعان داشت: اداره کل درمان تامین اجتماعی تهران، این آمادگی را دارد تا در صورت نیاز و طبق چارچوب قوانین و مقررات موجود، خدمات مورد نیاز را به بیماران تحت پوشش تامین اجتماعی این مرکز توابخشی ارائه نماید.
 

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha