زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۴ آذر ساعت 09:09 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۹/۱۴ ساعت 09:08    تعداد بازدید: 87    کد مطلب: 70327

بازدید مدیر کل درمان تامین اجتماعی تهران از مرکز توانبخشی احبا
مدیر کل درمان تامین اجتماعی تهران همزمان با روز جهانی معلولان از مرکز روزانه توانبخشی و آموزشی احبا بازدید کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر بابک عدلی با تاکید بر اینکه مجموعه اداره کل درمان استان تهران در حال حاضر به  ٩ میلیون نفر از بیمه شدگان تحت پوشش در این استان و شهرستان های اطراف خدمات درمانی مطلوب ارائه می دهد، گفت: جمعیت تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی از این خدمات گسترده، به صورت رایگان بهره مند می شوند.
وی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی در حوزه درمان اولین خریدار و دومین تولیدکننده درمان در کشور است. خاطر نشان کرد: بیشترین مراکز درمانی تامین اجتماعی در استان تهران هستند.
وی به بیمارستان شهید دکتر لواسانی به عنوان تنها مرکز تخصصی سازمان در درمان بیماری های اعصاب و روان اشاره کرد و یاد آور شد: این بیمارستان یکی از بیمارستان های بسیار حائز اهمیت و  مطابق با استانداردهای اعتبار بخشی ملی در حال ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان و بیماران است.
دکتر عدلی افزود: می توان از ظرفیتها و خدمات درمانی بیمارستان لواسانی برای بیماران تحت پوشش تامین اجتماعی در این مرکز توانبخشی بهره مند شد.
وی اذعان داشت: اداره کل درمان تامین اجتماعی تهران، این آمادگی را دارد تا در صورت نیاز و طبق چارچوب قوانین و مقررات موجود، خدمات مورد نیاز را به بیماران تحت پوشش تامین اجتماعی این مرکز توابخشی ارائه نماید.
 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha