زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۴ آذر ساعت 08:59 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۹/۱۴ ساعت 08:59    تعداد بازدید: 116    کد مطلب: 70324

تقدیر نماینده مردم بوشهر از خدمت رسانی مطلوب بیمارستان تامین اجتماعی سلمان فارسی
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در جیان بازدید از بخش های مختلف بیمارستان تامین اجتماعی سلمان فارسی بوشهر، از خدمت رسانی مطلوب این بیمارستان به بیمه شدگان تقدیر کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، حجت الاسلام والمسلمین خدری در این بازدید، با اشاره به توسعه مناسب خدمات درمانی در این مرکز گفت: تلاش و پیگیری های مجموعه درمان تامین اجتماعی استان بوشهر در جهت توسعه کمی و کیفی خدمات درمانی تامین اجتماعی در نقاط مختلف این استان رضایت بخش است.
وی بیان داشت: برنامه ریزی و پیگیری هایی که به منظور افزایش ظرفیت تخت های بیمارستان سلمان فارسی در حال انجام است، نشان از پویایی و تحرک این مرکز درمانی دارد و بدون شک، آثار و نتایج آن رضایتمندی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی را در پی خواهد داشت.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: خدمت رسانی به انسان های نیازمند را با سعی و تلاش مضاعف باید دنبال کنیم و از همه توان و ظرفیت های موجود در راه اعتلای ایران اسلامی بهره ببریم.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha