زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۳ آذر ساعت 12:05 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۹/۱۳ ساعت 16:04    تعداد بازدید: 97    کد مطلب: 70308

مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران:
نگاه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به موضوع مدیریت بانوان قابل تقدیر است
مراسم تکریم و معارفه مدیر کل سابق و جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد و ناهید حیدری مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران نیز در این مراسم سخنرانی کرد.


 به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، ناهید حیدری، عضو شورای هماهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در مراسم تکریم و معارفه مدیر کل سابق و جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، افزود: آقای شاکرمی در کنار تخصص و سختکوشی که داشتند، روحیه اخلاق‌مداری و استفاده از خرد جمعی را نیز به همراه داشتند. نوع نگاه وی موجب یافتن راهکارهای مشترک برای مشکلات در سریعترین زمان ممکن می‌شد.
وی با بیان اینکه انتخاب خانم رضایی بختیاری را به خاطر اینکه هم از بدنه کارشناسی خود این مجموعه انتخاب شده‌ و هم به خاطر اینکه اولین بار است، یک خانم به مدیر کلی این مجموعه می‌رسد، به فال نیک می‌گیریم،‌ یادآور شد: از مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به خاطر نگاه خاصی که به زنان دارند، تشکر می‌ کنم. همچنین این نگاه را باید در کنار دستورالعمل رئیس‌‌‌جمهوری برای استفاده حداکثری از زنان و جوانان دید که امیدوارم موفقیت زیادی از این طریق کسب شود.
لازم به ذکر است حاتم شاکرمی چندی پیش با حکم شریعتمداری، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی به عنوان معاون این وزارتخانه و سرکارخانم پروانه رضایی بختیاری به عنوان مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران منصوب شدند.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha