زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۳ آذر ساعت 11:40 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۹/۱۴ ساعت 10:12    تعداد بازدید: 314    کد مطلب: 70266

همزمان با سفر رئیس جمهور به استان سمنان؛
درمانگاه تامین اجتماعی سرخه عصر امروز افتتاح می شود
رئیس‌جمهور صبح سه‌شنبه سیزدهم آذر در جریان سفرهای استانی کاروان تدبیر و امید به استان سمنان سفر کرد و در این سفر پروژه های متعددی از جمله درمانگاه تامین اجتماعی مادر شهرستان سرخه افتتاح می شود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، درمانگاه تامین اجتماعی مادر سرخه در زمینی به مساحت 3500 مترمربع و در زیربنای 3 هزار مترمربع در سه طبقه احداث شده است.
برای ساخت و تجهیز درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان سرخه که در ردیف درمانگاههای سطح یک قرار می گیرد، 18 میلیارد تومان هزینه شده و دارای بخش های پزشک عمومی، دندانپزشکی، مامایی، داروخانه، تزریقات و آزمایشگاه است .
این درمانگاه در مهر ماه سال 94 در جریان سفر دکتر نوربخش مدیرعامل فقید سازمان تامین اجتماعی به استان سمنان کلنگ زنی  و در فاصله سه سال ساخته و آماده بهره برداری شد.
شهرستان سرخه در مسیر تردد زائران عزیز به مشهد مقدس است و درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان افتخار دارد علاوه بر ارائه خدمت به بیمه شدگان منطقه به سایر هموطنان نیز خدمت رسانی کند.
درمانگاه تامین اجتماعی سرخه به صورت ویدئو کنفرانسی توسط دکتر روحانی رئیس جمهور و با حضور شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر بندپی سرپرست سازمان تامین اجتماعی عصر امروز افتتاح می شود.

ویدیو افتتاح درمانگاه تامین اجتماعی سرخه عصر امروز همزمان با سفر رئیس جمهور به استان سمنان


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha