زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۴ آبان ساعت 16:08 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۸/۲۲ ساعت 10:28    تعداد بازدید: 185    کد مطلب: 68372

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر:
تعامل کارفرمایان و سازمان تامین اجتماعی ازشاخص های پیشرفت استانها در بخش های مختلف است
مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: تعامل و همدلی کارفرمایان و بازرگانان استان و سازمان تامین اجتماعی راهگشا و رمز پیشرفت استان در همه بخش ها است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عبداله شیرکوند در دیدار با رئیس و اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی بندر بوشهر افزود: برخی از کارفرمایان به دلایلی از جمله مشکلات اقتصادی موفق به پرداخت سهم خود نشدند که در این ارتباط با رویکرد تعاملی نشست هایی برای حل مشکل آنها برگزار می شود.
وی بیان کرد: تامین اجتماعی از همه ظرفیت های قانونی برای حمایت از کارفرمایان استفاده می کند.
شیرکوند اظهار داشت: با توجه به ظرفیت های استان، ارتقای جایگاه سازمان تامین اجتماعی در سطح کشور در اولویت قرار دارد.
رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر گفت: براساس قوانین و مقررات جدید حسابرسی های ١٠ ساله تامین اجتماعی یکساله شده که انتظار می رود این مهم در همه مناطق استان بوشهر اجرا شود.
وی ادامه داد: در چند سال گذشته یکی از رویکرد های مهم اتاق بازرگانی ترویج فعالیت های آموزشی است که در این زمینه چندین کارگاه آموزشی با موضوع فعالیت های تامین اجتماعی برگزار شده است.
گزدرازی بیان کرد: در این زمینه سال گذشته نیز یکی از نشست های شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان بوشهر بصورت ویژه در ارتباط با موضوع تامین اجتماعی برگزار شد.
عضو هیات نمایندگان استان بوشهر گفت: در شرایط کنونی کشور بخش های دولتی و خصوصی برای خارج از شرایط رکود و رسیدن به رونق اقتصادی از تمامی ظرفیت های خود استفاده کنند.
امیر شهریاری افزود: در چنین فضایی وجود یک تعامل تنگاتنگ می تواند در حل بسیاری از مشکلات حوزه اقتصادی راه گشا واقع شود.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha