زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۴ آبان ساعت 09:43 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۸/۱۴ ساعت 09:43    تعداد بازدید: 170    کد مطلب: 68319

مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی:
رسیدگی به مشکلات بازنشستگی مشاغل سخت وزیان آوردرخراسان شمالی تسریع می شود
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی شفافیت در کار و رعایت حقوق بیمه شدگان به ویژه کارگران را از اصول اصلی سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد و از آمادگی این سازمان به منظور رسیدگی هرچه سریعتربه مسائل و مشکلات کارگران کارخانه آلومینای جاجرم در حوزه بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور خبرداد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، محمد علی عباس زاده وحید مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی در بازدید از کارخانه آلومینای ایران با کارگران این مجموعه دیدار و گفتگو کرده و از کارگران به عنوان بازوان توانمند توسعه و آبادانی کشور یاد کرد.
وی با بیان این که جامعه کارگران بازوان توانمند و نیروی محرکه  سازمان تامین اجتماعی هستند ، گفت: همواره باید از کارگران حمایت های لازم به منظور رفاه و آسایش آنان و خانواده هایشان صورت گیرد.
عباس زاده اظهارداشت:در این دیدار مسائل کارگران در حوزه بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور و سنوات پرداخت حق بیمه مطرح شد .
عباس زاده رعایت حقوق بیمه شدگان به ویژه کارگران را از اصول سازمان تامین اجتماعی اعلام و در ادامه گفت: با اعلام مدیر کل دفتر بازرسی استانداری خراسان شمالی درخصوص بازدید از شرکت آلومینا و پیگیری درخواست ها و مسائل و مشکلات حوزه کارگری به همراه تیم کارشناسان ستاد اداره کل این استان و رئیس شعبه جاجرم در محل شرکت آلومینای ایران حضوریافتیم.
وی افزود: براین اساس درخصوص پیگیری امور مربوط به کارگران شاغل و کارگران در شرف بازنشستگی،اقدام خواهدشد.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha