زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۳ آبان ساعت 12:39 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۸/۱۴ ساعت 08:18    تعداد بازدید: 249    کد مطلب: 68265

بازدید نماینده شهرستانهای سنندج،کامیاران و دیواندره در مجلس از میز خدمت شعبه کامیاران
در بازدید نماینده مردم شهرستانهای سنندج،کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی از نحوه ارایه خدمات میز خدمت تامین اجتماعی شعبه کامیاران ضمن تشکر از مجموعه سازمان تامین اجتماعی، از خدمات این سازمان بیمه گر در استان ابراز رضایت و بر تعامل هرچه بیشتر و بهتر سازمان تأمین اجتماعی با کارفرمایان و شرکت ها تأکید کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،فرشادان ضمن آشنائی با وضعیت کارکنان و بررسی نحوه ارائه خدمات به مردم در جریان روند کار و اجرای طرح میز خدمت و همچنین مسائل و مشکلات مردم قرار گرفت.

وی بر ارائه هر چه بهتر خدمات به مردم و تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و یکی از آثار مشهود خدمات تأمین اجتماعی را رفع دغدغه و نگرانی مردم برشمرد و بر اهتمام هر چه بیشتر مسئولان جهت رفع مشکلات مردم تاکید نمود.
در این دیدار مدیر کل تامین اجتماعی کردستان ضمن تقدیر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در زمینه دفاع از حقوق بیمه شدگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی، با ارائه گزارشی از فعالیت های این اداره کل و شعبه شهرستان کامیاران، خواهان مساعدت هر چه بیشتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی در راستای تحقق اهداف این سازمان شد.
قریشی گفت: قوه مقننه به عنوان اثرگذار ترین نهاد قانونی کشور می تواند حامی و پشتیبان نهادهای بیمه ای علی الخصوص سازمان تامین اجتماعی که بزرگترین و اولین سازمان بیمه ای کشور است، باشد.

 

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha