زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۳ آبان ساعت 09:12 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۸/۱۳ ساعت 09:12    تعداد بازدید: 180    کد مطلب: 68230

مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان:
38/5 درصد از خدمات بستری استان هرمزگان در بیمارستان تامین اجتماعی خلیج فارس ارائه شده است
مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان گفت: این استان با داشتن ١١درصد از تخت های بستری کشور، ٣٨/٥ درصد از خدمات بستری را تا پایان شهریور ماه جاری، در بیمارستان خلیج فارس ارائه داده است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر مریم امیری اظهار داشت: بیمارستان خلیج فارس بندرعباس تنهاب یمارستان تامین اجتماعی استان هرمزگان و بیمارستان مرجع زنان و زایمان است که در حال حاضر با ٢٤٠تخت فعال به صورت رایگان به بیمه شدگان ارائه خدمت می نماید.

وی افزود: در سال ٩٥ این مرکز از بین بیمارستان های بالای ٢٠٠ تخت، رتبه یک و از بین ٧٠ بیمارستان سازمان تامین اجتماعی، رتبه ٦ را کسب نموده است.

دکتر امیری گفت: امکاناتی نظیر درمانگاه های تخصصی، رادیولوژی دیجیتال، دیالیز، سی تی اسکن و سنگ شکن و غیره از جمله خدماتی است که در این بیمارستان به  بیمه شدگان ارائه می شود.

وی تصریح کرد: طی شش ماهه اول امسال، مراجعات بستری به بیمارستان خلیج فارس ١٣هزار و 336 مورد و  تعداد ٤٨٢٩ مورد زایمان، در  این بیمارستان انجام شده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان افزود: مراجعات سرپایی به تمامی مراکز درمانی تامین اجتماعی استان طی این مدت نیز، 316 هزار و 214 مورد بوده است و ٢درصد رشد، در میزان مراجعات به پزشکان عمومی به نسبت مشابه سال قبل، داشته ایم.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha