زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱۲ آبان ساعت 13:35 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۸/۱۲ ساعت 13:35    تعداد بازدید: 211    کد مطلب: 68203

بیش از ٦٦ هزار نفر در شعبه بروجن چهارمحال و بختیاری تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند
مدیر کل تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری در بازدید از شعبه بروجن گفت: 67 هزار نفر از بیمه شدگان بروجن بیمه تامین اجتماعی هستند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، غلامرضا محمدی، مدیر کل تامین اجتماعی استان  با اشاره به ضرورت دستیابی به منابع  و مدیریت بهینه  مصارف سازمان گفت: ٦٧ هزار نفر از جمعیت شهرستان بروجن تحت پوشش خدمات تامین اجتماعی هستند که از این تعداد  ٢٢  هزار نفر بیمه شده اصلی، ٥ هزار نفر مستمری بگیر و ٤٠ هزار نفر افراد تحت تکفل هستند که ارائه خدمت به آنان افتخار بزرگی است که نصیب همکاران این شعبه شده است.
محمدی افزود: پایش مداوم شاخص های ارزیابی عملکرد از وظایف اصلی مسئولان واحدهای اجرائی است و ضروری است تعامل مناسب با کارفرمایان در خصوص وصول مطالبات معوق سازمان به جهت انجام به هنگام تعهدات صورت پذیرد.
وی برون سپاری خدمات شعبه به کارگزاری را یادآور شد و گفت: یکی از برنامه های راهبردی سازمان برون سپاری خدمات به بخش خصوصی و دیگری ارائه خدمات الکترونیک جهت تسهیل در امور مخاطبان اجتماعی است که در این خصوص نیز باید تمهیدات لازم جهت اجرای این برنامه ها فراهم شود.
فیاضی، رئیس شعبه بروجن نیز با ارائه گزارشی از اقدامات و عملکرد شعبه تامین اجتماعی بروجن گفت: در این شهرستان یک  شعبه اصلی و سه شعبه اقماری در حال ارائه خدمت به بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران است.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha