زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ آبان ساعت 17:18 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۸/۲ ساعت 17:18    تعداد بازدید: 158    کد مطلب: 67816

روابط عمومی استانداری البرز
کارشناس روابط عمومی مدیریت درمان استان البرز به عنوان عضو اصلی هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان برگزیده شد .
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری البرز با اشاره به اینکه دستیابی به اطلاعات و آگاهی ها نیاز به روابط عمومی قوی و پایدار را ضروری جلوه می دهد، گفت: جایگاه امروز روابط عمومی در نوک پیکان حرکت هر سازمانی قرار دارد.


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان البرز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکتر شهبازی در جلسه انتخابات هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد ، افزود: روابط عمومی در تمامی دستگاه های دولتی و خصوصی به عنوان نبض سیستم است که اختلال در آن نشان از بیماری سیستم دارد. در دنیای امروز و درحوزه های خصوصی و دولتی ، عدم وجود واحد فعال روابط عمومی ، پایداری ، محقق نمی شود.
در هزاره سوم، روابط عمومی یک علم است و این علم و هنر ارزشمند باید در تمامی حوزه ها به نحو مطلوب ایفای نقش کند. وی با بیان اینکه با بررسی اجمالی بر اقدامات روابط عمومی های استان این روند مثبت ارزیابی می شود، افزود: مدیران روابط عمومی با حضور و نقش موثر خود می توانند بسیاری از خلاها را پر کنند .معاون سیاسی و امنیتی استاندار البرز با اشاره به اینکه دستیابی به اطلاعات و آگاهی ها نیاز به روابط عمومی قوی و پایدار را ضروری جلوه می دهد ، اضافه کرد : جایگاه امروز روابط عمومی در نوک پیکان حرکت هر سازمانی قرار دارد.
در پایان این نشست و با رای گیری از مدیران ، مسئولان و کارشناسان روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان البرز  :   آقای رضا افخمی کارشناس متخصص روابط عمومی مدیریت درمان استان البرز بعنوان یکی از اعضاء اصلی هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان البرز برگزیده شد .

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha