زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۳ شهريور ساعت 13:43 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۶/۱۳ ساعت 13:46    تعداد بازدید: 314    کد مطلب: 65328

موفقیت همکار هشتگردی
همکار بیمارستان هشتگرد ریاست شورای اسلامی شهرستان نظرآباد شد
مصطفی نوزعیم کارمند رسمی سازمان تامین اجتماعی شاغل در بیمارستان هشتگرد از سوی هیات رئیسه شورای اسلامی برای دومین سال متوالی به عنوان ریاست شورای اسلامی شهرستان نظرآباد انتخاب شد .


موفقیت همکار هشتگردی
به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان البرز : مصطفی نوزعیم کارمند رسمی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان البرز که  دارای ۱۶ سال سابقه سازمانی در بیمارستان هشتگرد است با سابقه عملکرد درخشانی در شورای اسلامی در دوره های چهارم و پنجم شورای اسلامی شهر تنکمان و نظر آباد می باشد . 

نوزعیم در دوره پنجم بنا شورای اسلامی بنا به فعالیت های چشمگیر و پیگیرهای مدبرانه مسائل و مشکلات مردم منطقه به تصمیم و رای همکاران شورای شهر تنکمان به عنوان نماینده شورای شهر در شورای فرادستی در شهرستان نظرآبادمعرفی شد . و باتوجه به تجارب ارزنده و اعتماد دیگر اعضای شورای اسلامی شهرستان در سال اول۱۳۹۶ به عنوان رییس و با گذشت یکسال در سال دوم ۱۳۹۷ نیز در انتخابات هیئت رییسه برای دومین بار با اکثریت آراء به عنوان رییس برگزیده شد .

روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان البرز ضمن ابراز خرسندی از این انتخاب شایسته ، انتظار دارد با شناخت ودرک متقابل از این همکار موفق ، زمینه تعاملات بیشتر شورا با سازمان تامین اجتماعی را به منظور برون رفت از مسایل و مشکلات بیمه شدگان منطقه دو چندان گردد .

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha