زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۳ مرداد ساعت 09:38 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۵/۲۴ ساعت 08:58    تعداد بازدید: 468    کد مطلب: 64299

دکتر نوربخش از درمانگاه تامین اجتماعی ایوانکی بازدید کرد
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی صبح امروز به شهرستان ایوانکی در استان سمنان رفت و از درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان بازدید کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سید تقی نوربخش در بازدید از درمانگاه تامین اجتماعی که دکتر غلامرضا کاتب نماینده مردم شهرستان های گرمسار، ایوانکی و آرادان در مجلس شورای اسلامی، دکتر مهدی درخشان معاون درمان، مهندس قائم موهبتی معاون امور استان ها، دکتر سید مجتبی اکرم مدیر درمان و محمد اخلاقی مدیر کل تامین اجتماعی استان سمنان نیز حضور داشتند، با کارکنان و مراجعان این مرکز درمانی به گفتگو پرداخت و  ضمن قدردانی از فعالیت های کارکنان، نحوه ارائه خدمات به بیمه شدگان و مستمری بگیران را جویا شد.

 وی در این بازدید اجرای طرح حذف دفترچه درمانی در درمانگاه تامین اجتماعی ایوانکی را مورد بررسی قرار داد و گفت: اجرای طرح حذف دفترچه و صدور نسخه الکترونیک یکی از اقدامات قابل توجه این سازمان است و یک انقلاب در نهضت خدمت رسانی به بیمه شدگان محسوب می شود.

دکتر نوربخش به همراه هیات همراه از درمانگاه و شعبه تامین اجتماعی گرمسار نیز بازدید کرد و در جریان خدمت رسانی این مراکز قرار گرفت.

 

گزارش تصویری سفر استانی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به استان سمنان


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 0/6433 sec