زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۷ مرداد ساعت 10:00 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۵/۱۷ ساعت 14:32    تعداد بازدید: 720    کد مطلب: 64015

راه اندازی سامانه نوبت دهی اینترنتی میز خدمت در اداره کل تامین اجتماعی استان چهار محال و بختیاری
در راستای اجرای مطلوب و عملی میز خدمت با توجه به حجم بالا و پیچیدگی فرآیندهای کاری فعالیت سازمان تامین اجتماعی ،سامانه نوبت دهی اینترنتی با عناوین ٢٢ گانه تعریف شده در میز خدمت در ستاد اداره کل تامین اجتماعی و شعب تابعه استان چهارمحال و بختیاری راه اندازی شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، غلامرضا محمدی در مراسم رونمایی از این سامانه گفت: به منظور مدیریت بهینه زمان، تقاضا ها و تخصیص ظرفیت مناسب در شعب ،به همراه اطلاعات،راهنمایی ها و مدارک لازم برای درخواست ارائه خدمت از سوی مخاطبین سازمان،به تفکیک شعب تابعه ادارات کل این سامانه به آدرس http://reserve.tamin.ir راه اندازی شد.
وی با اشاره به جایگذاری سامانه سنجش رضایتمندی مخاطبان سازمان در سامانه  نوبت دهی افزود:به منظور ارزیابی میزان بهبود عملکرد و تاثیرات ناشی از نوبت دهی اینترنتی، سامانه سنجش رضایتمندی فعال شد و اطلاعات از طریق ارسال پیامک به مخاطبان و متقاضیان نوبت دهی اینترنتی  ارسال که نتایج آن بصورت متمرکز اخذ و قابل نظارت و ارزیابی است.
وی خاطر نشان کرد: متقاضیان پس از ورود به سامانه ابتدا شماره تلفن همراه را  ثبت می نمایند در این صورت کد فعالسازی برای آنان از طریق پیامک ارسال می شود که با وارد کردن کد فعالسازی می توانند از خدمات این سامانه استفاده نمایند .
محمدی با اشاره به دسترسی متقاضیان به قوانین ، مقررات و مدارک لازم مربوط به هر واحد جهت راهنمایی اضافه کرد:متقاضیان  با انتخاب اداره کل،شعبه و واحد مربوطه نسبت به ثبت تاریخ ،ساعت و خدمت مورد نظر اقدام نموده سپس با مراجعه حضوری در موعد مقرر خدمات موصوف را دریافت می کنند.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha