• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۱ مرداد
  • اِلأَربِعا ١۰ ذو الحجه ١٤٣٩
  • Wednesday, August 22, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۷ مرداد ساعت 14:14 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۵/۱۷ ساعت 14:23 | تعداد بازدید: 167 | کد مطلب: 64013

پرداخت ٦٩ میلیارد تومان تعهدات به بیمه شدگان تامین اجتماعی استان خراسان جنوبی در سه ماه نخست سال ٩٧

مشیر الحق عابدی معاون امور هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی در دیدار با مدیرکل تأمین اجتماعی این استان اظهارکرد: با نگاه مثبت دستگاه های اجرایی مرتبط در امر تولید امیدواریم شاهد رونق اقتصادی در استان باشیم.
پرداخت ٦٩ میلیارد تومان تعهدات به بیمه شدگان تامین اجتماعی استان خراسان جنوبی در سه ماه نخست سال ٩٧

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مشیر الحق عابدی در این دیدار بیان داشت: نگاه مدیران و کارکنان در تأمین اجتماعی بسیار مهم است و تامین اجتماعی در کارگروه هایی که برای رونق اقتصادی تشکیل شده است برای حل مشکلات بخش تولید و کارفرمایان نگاه مثبتی داشته است.

معاون امور هماهنگی و نیروی انسانی استانداری خراسان جنوبی ادامه داد: در بخش تولید و گردش چرخه اقتصادی حقوق سازمان تأمین اجتماعی نباید نادیده گرفته شود .
عابدی همچنین گفت: این برای ما ارزشمند است که عضو صندوق تأمین اجتماعی هستیم و آمادگی داریم تا جایی که ممکن است با سازمان تأمین اجتماعی همکاری و تعامل  داشته باشیم و جهت رونق اقتصادی استان تلاش بیشتری انجام دهیم .
در ادامه این دیدارمدیرکل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی بیان کرد: بیش از ١١٦ هزار بیمه شده اصلی تحت پوشش خدمات این سازمان هستند و در بخش بیمه ای ٢٠٤ نیرو در این اداره کل فعالیت می‌کنند.
مجید درویشی با اشاره به ٢٠ هزار نفر مستمری بگیر تامین اجتماعی در خراسان جنوبی ادامه داد:  تعداد بازنشستگان و مستمری بگیران استان در سال گذشته ٤ درصد افزایش داشته است . درسه ماهه نخست امسال حدود ٧٠ میلیارد تومان تعهدات به بیمه شدگان این استان پرداخت شده است.
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی افزود: آمار بازنشستگان و مستمری بگیران استان در حال افزایش است که ۴۰ درصد  بازنشستگان جدید از مشاغل کارهای سخت و زیان آور هستند.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۷ مرداد ساعت 14:14 | تعداد بازدید: 167 | کد مطلب: 64013
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/0900 sec